www.sudzibas.lv IDmebeles.lv prece neatbilst pasūtītajai

Idmebeles.lv - prece neatbilst pasūtītajai

ID Mēbeles Uzņēmums: KLZ SIAklientu apkalpošanā neapmierināja vairākas lietas:1. Kurjers kurš piedāvāja skapi piegādāt paziņojot to iepriekšējā dienā, ka skapi piegādās rīt plkts 8:00-10:00 kas strādājošiem cilvēkiem nav piemērots laiks, un pēkšņas brīvdienas izkārtošana nav viegla. pēc sarunām ofisā tika izkārtots piemērotāks laiks plkst.15:002. kurjers runāja rupjā neiecietīgā - tonī un nepiedāvāja kompromisus, kad tika pateikts, ka nav iespējas tik pēkšņi izkārtot brīvdienu.2. Mājaslapā izvietotās bildes neatbilst īstenībai, pasūtīju skapi, (sk. attēlā) ar savādāku plauktu izvietojumu saņēmu citu. ( skapis ar šādu plauktu izvietojumu citos veikalos maksā vidēji par 40-50 eiro lētāk)3. ka esam saņēmuši skapi ko nevēlējāmies sapratām tikai tad, kad atvērām iepakojumus. SLIKTāKAIS IR TAS KA PIRMS PASūTīJāM SKAPI zvanījām uz ofisu tel: 28773553 un pārjautājām par skapja iekšējo plauktu izkārtojumu, tika apgalvots ka atbilst attēlā redzamajam. KAS BIJA ATKLāTI MELI !!! Protams skapja aizvešana arī sagādā problēmas, jo nevaram izkārtot brīvdienu darba dienas vidū!ļoti žēl!NEIESAKU NO šī UZņēMUMA PASūTīT MēBELES- JūS NEZINIET KO SAņEMSIET ARī PēC VIņU APGALVOJUMIEM, KA BūS Kā ATTēLā REDZAMAIS !

K