majaiuninterjeram.lv un idmebeles.lv - krāpnieki

Pasūtījām lampu pa 18Ls, ko pamamījām citā i-veikalā pa 47Ls, likās jau aizdomīgi lēti, bet nu pasūtījām. Beigās kurjers atved citu lampu, kas citos i-veikalos maksā labi ja 12Ls un šie ātri nomaina bildi mājaslapā un preces artikulu, un tagad neceļ klausuli.
Lampu atdevām atpakaļ kurjeram, jo nu tas nav tas ko mēs pasūtījām un kur nu vēl par 18Ls, ja citur ir pa 12Ls. Kauns viņiem.
Piedevām labi, ka pateicu, ka maksāsim, kad preci saņemsim nevis pārskaitīsim, mazums tagad nauda būtu vējā.

K

A Andis 14.10.2011

Sheit izskataas, ka viena gjimeniite uztaisiijusi traci par vienu ikdienishkju siikumu un uztaisiijusi divus rakstus...

Nesaprotu, kaapeec piemineets ir idmebeles.lv internetveikals, ja prece suutiita no cita? Vairaakas reizes esmu suutiijis meebeles no idmebeles.lv, nav bijushas nekaadas probleemas, ne komunikaacijas zinjaa, ne ar piegaadeem. Bet kaa jau latvieshiem, patiik no mushas izpuust ziiloni...

Bet jaa, par majaiuninterjeram.lv nevaru spriest, nav bijusi ar tiem dariishana.

Bet nu vispaar peec suudziibas apraksta smiekliigi, atbrauc kurjers, es vinju sagaidu ar kompi rokaas, un paarbaudu cik atvestaa lampa citos internetveikalos maksaa.. :D

A Anna 14.10.2011

KAM NEGADAAS? par majaiuninterjeram.lv varu tekt tikai to labaako. Lai gan lapa ir izveidojusies salidzinosi nesen, jau vairakas reizes esmu sutijusi vairakus interjera prieksmetus. Ari soferis ir jauks. tiesam meiteniit kaapeec tad suti no majaiuninterjeram.lv ja citur ir letak? un tad nakamreiz skaties uzmaniigaak. vienkarshi nevajag tiesam te no musas uzpuust ziloni. bye!