SIA'' KLZ'' - Dīvāns

Iegādājāmies mēbeļu viekalā dīvānu priekš bērna,lai viņam būtu kur gulēt.
Dīvānu iegādājāmies uz līzingu un tagad mums ir palikuši pēdējie 2vi mēneši kas jānomaksā,bet man nemaz neceļas roka par to dīvānu maksāt,jo viņš ir vienkārši ārā metams.
Dīvānu iegādājāmies ar tādu mērķi,ka bērns uz tā varēs gulēt arī tad,kad augs lielāks,bet tas dīvāns jau nemaz neizturēs tik ilgi ,kamēr bērns būs izaudzis lielāks.
Kad atvedām dīvānu mājās pagāja 2vas nedēļas un jau saplīsa,zinu ka vajadzēja vest uz veikalu atpakaļ un lai saremontē,bet ja mēs viņu aizvestu,tad bērnam nebūtu kur gulēt,jo iepriekšējo mazo redeļu gultiņu izmetām ārā.Tad nu salabojām paši.Pagāja laiciņš un atkal dīvāns saplīsa,var teikt,ka mans vīrs to dīvānu ir salabojis visās iespējamās vietās kur viņš plīsa.Ieliekot veļas kastē veļu tas atkal saplīsa,tad salaižot dīvānu tas saplīst.Nu visu laiku ir jālabo un jālabo. Vakar arī,bērns guļ un iekrīt galvas gals,nu taču dusmas.Plīst un plīst,nesaprotu ar kādiem materiāliem tās mēbeles gatavo.
Pilnīgi negribu maksāt pēdējos atlikušos mēnešus par tādu mēslu.

Tad es dzirdēju,ka tai veikalā vispār visas mēbeles ir brāki un tai veikalā mēbēles nekad nepirkšu.
Saprotu,ka veikals nav vainīgs un arī tā darbinieki,bet ražotāji.
Precīzāk dīvāns bija divvietīgais,izlaižamais un nosaukums Karoli 2

M multi 08.06.2020
slikts serviss

Tirgo prasti sakot mēslus par lielu naudu un tos pašus piegādāt laicīgi nespēj. Preču atgriešana praktiski neiespējama.