Hypermarket - internetveikals - Oбман

При покупке в этом интернет-магазине просят сделать предоплату перечислением на их счёт. Я хотел расчитаться наличными при получении заказа. Они обещают доставить, потом у них ломается машина, потом все заболели, потом просто посылают подальше. Это - Hypermarket.

V

S samanta 16.12.2008

es arī šajā veikalā pasūtīju preci, sarunājām visu par piegādi, atsūtīja rēķinu, es samaksāju, bet preci jau nedēļu gaidu! uz telefona zvaniem un meiliem neatbild!
Nevienam neiesaku šo veikalu!!!

K Kristīne 17.07.2009

Tikko gribēju pasūtīt autosēdeklīti šajā internetveikalā. Diemžēl bija slikta zona un es nedzirdēju, ko pērdevējs pa telefonu saka. Vīrietis nolika klausuli. Zvanīju vēl 4 reizes, bet vairs neceļ vispār..
Šim veikalam ir 2 nosaukumi un 2 telefoni, bet firma tā pati - hypermarket (28475111), eurobaby(67278100). Lasot atsauksmes, laikam pat labāk, ka neatbildēja uz zvaniem!

A Artūrs 31.07.2009

Tas pats par to telefonu - Vinsh nolika un vairs necēla. Un veikals neatrodas norādītajā adresē. Čakarētāji nolādētie . Visu dienu izpisa. Vārda tiešākajā nozīmē.

A Adrians 31.08.2009

Šiem veikala darbiniekiem/īpašniekiem, spriežot pēc attieksmes, naudu nevajag un līdz ar to attieksme pret klientiem ir tikpat laba..
Neiepērcieties!

D Dana 07.09.2009

mums arī bija sarunāts. ieradāmies norādītajā adresē, nekā tur nav un arī telefonu necēla, zvanīju pat no citiem numuriem!!! arī sarunāt bija sarežģīti - it kā norunājam, pēkšņi saruna pārtrūkst, pēc tam vairākas dienas vispār neatbild. kaut kāds murgs!

A Armins 03.11.2010

Sis internet veikals tiesam ir suds, pasutiju fotoaparatu a sie man liek jau 2 nd. gaidit mesls vislielakais neiesaku.

J Juris 15.04.2011

Vēlējos nopirkt objektīvu. Objektīva datus ievadīju salidzini.lv un sāku zvanīt pa visiem interneta veikaliem (izņemot pašu lētāko). Visos veikalos teica, ka noliktavā nav. Nolēmu piezvanīt uz interneta veikalu, kurš piedāvā vislētāk.
Piezvanot uz Hypermarket man atbildēja, ka noliktavā ir, bet norēķināties var tikai ar pārskaitījumu. Laimīgs, protams, naudu pārskaitīju. Solīto 2 dienu vietā, gaidu jau 2 nedēļas.