www.sudzibas.lv HydroTech Serviss Neprofesionāla _ patvaļīga pakalpojuma sniegšana.

HydroTech Serviss - Neprofesionāla _ patvaļīga pakalpojuma sniegšana.

Tad serviss konstatēja stūres pastiprinātāja eļļas noplūdi no stūres pastriprinātāja pirksta. Devos uz šo superīgo ieatādi kur pēc restaurācijas vecajām putekļu gumijām bija uzlikts HERMĒTIĶIS - ko nedara normāli cilvēki - tam domāti blīvslēgi! Un aizbraucot atpakal uz GARANTIJU man pateica ka savādāk atrestaurēt nemāk. Riebjas kad samaksa gan pa pilnu programmu tiek paņemta. Naudu un darbu atgūt nesanāca un nāksies meklēt citu vietu kur bez paša klātbūtnes ATRESTAURĒT neļaušu. Meistars arī mašīnu atdodot pēc RESTAURĀCIJAS nemācēja paskaidrot kas par problēmu bija un kā viss izdevies,!

R rt480 25.08.2021

Man remonteja stures iekartu un parvika zobratu ta, ka sture neatgriezas sava pozicija. Remonts veikts nekvalitativi, tada stavokli masinu nedriksteja atdot klientam. Normalajas valstis sis kantoris jau sen butu ciet.