www.sudzibas.lv Humana Latvia prece no skatlogiem

Humana - prece no skatlogiem

Atzīšos, ka man vienmēr bijuši aizspriedumi pret humpalu veikaliem, taču nesen gāju garām Humana skatlogam un ieraudzīju tur svārkus, kurus biju gatava nopirkt par spīti saviem aizspriedumiem. Iegāju veikalā, palūdzu pārdevējai piemērīt preci no skatlogiem. Man atbildēja, ka tā esot jaunā kolekcija, kuru nav iespējams nopirkt, to pārdošanā izliks vēlāk. Uz manu jautājumu - kāpēc skatlogos izliek preces, kuras nav iespējams nopirkt, atbildes tā arī nebija. Tas ir mārketinga triks - izlikt skatlogos to, ko nevar nopirkt, kas labi izskatās, vai ne? Un vai maz vēlāk tā prece vispār nonāk veikala plauktos?
Un kas tad jādara potenciālajam pircējam - man tagad katru dienu, kolīdz veikals atveras, jāvaktē - ka tik svārki nav izlikti pārdošanā un tos kāds nav nopircis?

D ded 20.09.2010

a ko viņiem katru reizi iet riigas domee skatloga noformejumu parskanjot del vieniem svarkiem par 2 ls???

Z Zane 20.09.2010

Vajag pasūdzēties PTAC.

E Ess 21.09.2010

Man ir bijis tieši tāpat :D Paņēmu cepuri no skatloga (lapsādas, labas kvalitātes, cena 12 Ls). Veikalā izziņo, ka šobrīd ir 50% atlaide un es laimīga eju pie kases, ka dabūšu to cepuri par Ls 6 :D Kas tev deva :D Pārdevēja izrāva man viņu no rokām un pateica, ka manekenus izģērbt nedrīkst, kas vispār tās par iedomām, ka var ņemt no skatlogiem un vispār nepārdos man :D Tas viss notika ne īpaši patīkamā tonī! Pabāza zem letes!

A aura 23.09.2010

Kādai zosij jābūt, lai neredzētu uz skatloga šilti uz kuras ir rakstīts, ka drēbes no skatloga nepārdod.

A Arta 28.09.2010

eju tur pastāvīgi un esmu apmierināta- nepatīk, neej :)

; ;) ha-ha 13.10.2010

Es uzskatu, ja man vajag, tad japardod gan skatlogus gan durvis ari ;)

I illze 16.10.2010

Man ar patīk šis veikals un pārdevējas ir laipnas, ir taču arī daudz citu svārku un vēl skaistāku kā skatlogā.

L Lavra 16.07.2011

paldies par info