www.sudzibas.lv Humana Latvia Nepatiesi apsudz zadziba!

Humana - Nepatiesi apsudz zadziba!

Vakar, 10.11.2011 datuma biju iepirkties lietoto precu veikala "Humana". Veikals atrodas A. Caka iela 70. Salasiju kaudziti ar drebem un, protams, gaju pielaikot kabine. Kad visas drebes biju pielaikojusi, tad, iznakot no kabines, viena roka tureju drebes, kuras grasijot pirkt, bet otra, kuras nolikt atpakal. Parsteigums bija milzigs, kad mani peksni aptureja sadusmota darbiniece, kura sevi deveja par vaditaju un lika paradit somu. Taja shoka izkrameju un atradiju visu savu somas saturu lidz pat pedejai lietai. Man kajas bija skritulslidas un mugursoma, ka jau parasti, apavi (soreiz zabaki), lai vajadzibas gadijuma varu nomainit. Vel mugursoma atradas manas divgadigas meitinas netirie cimdi, kurus no rita biju panemusi no bernu darza, lai majas izmazgatu un mana sasvidusi maicinja, kuru biju novilkusi no apaksas, jo pirms tam biju noskritulojusi vairakus kilometrus. Darbiniece uzskatija, ka visas sis tris lietas esmu nozagusi no veikala. Kaut gan absaluti nekas neliecinaja, ka shis lietas varetu but no vinu veikala. Auroshana bija pa visu vekalu, cilveki staveja un skatijas, ka shi darbiniece, kuru (ka velak noskaidroju) sauc Andzelika Gurkane, apvaino mani zadziba. Beigas vina atjedzas, ka shis lietas tomer ir manas un es pieprasiju atvainoshanos. Vinja kategorsiki atteicas atvainoties, bet ta vieta turpinaja uzbrukumu, ka gan jau esmu kaut ko uzvulkusi mugura. Ar savam rokam vina pavera valja manu jaku, lai parbauditu. Protams, kludijas. Mugura man bija tikai manas drebes. Lieki piebilst, ka pec visa shi pasakuma jutos ka "izvarota". Velak, kad galva kluva skaidraka, nozeloju, ka neizsaucu policiju turpat uz vietas. Jo tai sievietei nebija nekadu tiesibu man skarties klat un vel somas saturu izlikt uz gridas.
Velreiz atkartosu, ka darbinieci sauc ANDZELIKA GURKANE. Kaut gan pieljauju, ka man sniedza meligu info, lai pasargatu savu adu. Negribu to ta atstat, jo manas sajutas bija briesmigi pazemojosas. Neesmu tik nabadziga, lai zagtu lietoto prechu veikala, kur taja bridi, viss pardevas pa akcijas cenu - 0, 75 ls. Es speju vel saprast vinjas uztraukumu par zagliem (gan jau tur tadi gadas), bet apvainot nepatiesi un pec tam par to neatvainoties, ir pari par jebkadiem sabiedribas morales principiem.

R

V VasilijsSinaļskis 11.11.2011

Ja Tu manā veikalā ieslidotu ar savām "slidām " tad izlidotu no veikala kā korķis ! Šitie pāķi saradušies, kafijas dzērāji visos transportos, slidotjāji veikalos ! Tu vēl būtu ieslēpojusi veikalā un visiem šeit būt pastāstījusi, ka netīrās apenes somā nesā, jo redz nejauši no pārslodzes iekakājies !?

R Ramona 11.11.2011

Nez ka tik aprobezotam komentetajam var but savs veikals!? Sapnotajs atradies:D
Prieks tam ir domati apzimejumi, kurus izliek uz veikala durvim un tads apzimejums ir speciali izdomats ari prieks skritulslidotajiem. Ja tada uz durvim nav, tad skaidri un gaisi ir saprotams, ka veikala ar skritulslidam drikst iebraukt. Dzivojam tachu 21. gadsimta un tadas elementaras lietas jau nu vajadzetu zinat. Reizem par savu aprobezotibu var nakties dargi maksat ;)
p.s. ja klients no Tava veikala ar skritulslidam izlidotu ka korkjis, tad Tu ka korkjis izlidotu no sava darba! :D

J Jēcis 11.11.2011

No kurienes tādas blozgas rodas ??? Izskatās ka no Pampāļiem atbraukusi ? Nesaprotami šļupst, zobu sakodiens kā kamielim.
Drīz priekš visiem idiotiem vajadzēs aplīmēt visus skatlogus lai zinātu, ka veikals nav domāts lai iebrauktu ar riteni vai ieslidotu.

W www 11.11.2011

Veikalā ar skrituļslidām?!! Tiešām debīla!

A alnis 11.11.2011

Nu, tantei no laukiem tas liekās normāli ! Izskatās, ka viņa par sevi ir augstās domās ! Neviens dēļ sasvīdušām padusēm nepievērš uzmanību, tāpēc uzskribelēja te savārstījumu. Zinot Andželiku, labi vēl ka pa zobiem neiedeva, būtu izdevumi, jauni zobi kumpalās un slēpēm nūjas jāpērk.

R Ramona 11.11.2011

Chetri komentari pilnigi vienadi, nav ilgi jadoma, ka rakstijusi viena persona, kura divaina karta loti labi pazist Andzeliku. :D Milja Andzelika jau tika bridinata, ka sudziba tiks uzrakstita. Ta ka Tu, ta saucama darba vaditaja, vari tikai pateikties, ka netika uztaisitas vel lielakas nepatiksanas. Izlidotu no sava amata, ta ka bliiksss un jaunu vieta tik driz neatrastu. :D Varetu "Humanas" apkartne ielas slaucit. :D
Spreizot pec komentariem, Tava literara valoda ir gauzam briesmiga un absaluti atbilst Tavai histeriskai un savam amatam neprofesionalai uzvedibai.
Noskaidroju ari to, ka "Humanas" veikalos vaditajas mainas viena pec otras un tiek regulari atlaistas. Ta ka Andzelikas Gurkanes liktenis jau zinams. Ko lai saka, loti zel - sievietei pusmuza gados ar tik zemu limeni gruti bus...

A Aina 11.11.2011

Ramona, jums laukos visas tādas nogribējušās tantes ? Aizej pie kaimiņa, nolaid tvaiku, šodien piektdiena. Neaizmirsti tik paduses izmazgāt, citādi iepriekš tāds smacinieks no tevis nāca, varētu padomāt, ka vārtrūmē nakšnoji.

R Ramonai 11.11.2011

Tev nu reiz ir izdevies aizskart neaizskaramo kastu.Nemet kreņķi! Tava sūdzība ir trāpījusi desmitniekā, tāpēc arī šie nevar rimties.Tevi vēl ilgi un sirsnīgi gānīs.Tas tāds stils-uzbrukums labākā aizstāvība.Veikala vadībai varu ieteikt izlasīt šo sūdzību un padomāt par to, kas pie viņiem strādā.Liela vaj maza alga, bet kadri tomēr jāizvēlas rūpīgi.Lai arī veikals humpalu, bet personālu nevajadzētu meklēt starp bomžiem un garīgi slimajiem!Malacīte, ka neklusē un stāsti par piedzīvoto.Tautai jāzin savi varoņi! Cerms, ka veikala darbinieces visi radi un kaimiņi arī izlasīs!

W www 12.11.2011

Neaizstāvu veikala vadītāju ne es viņu zinu ne gribu zināt. Bet lai nu kā - normāls cilvēks veikalā ar skritulenēm nebrauks! Visam sava vieta.

* ****** 12.11.2011

Varbūt arī nebrauks, nezinu, jo es neatbilstu šim vecumam.Bet nav jau sūdzība par skrituļslidām.Runa ir par veikala vadītāju, kurai ir savas tiesības un pienākumi.Un kurus vina pārkāpt vienkārši nedrīkst.Par slidām varēja aizrādīt, izraidīt no veikala, pasaukt policiju, ja šī sieviete ir pārkāpusi noteikumus.Bet uzvedībai jābut adekvātai, citādi nav iespējams.Padomāsim, kā būtu ja mēs abi būtu šī veikala klienti un vadītāja, zinot, ka vispār jau kāds arī zog, bez pamata pret mums veiktu šādas darbības.Nezinu kā jūs, bet es darītu visu iespējamo, lai tāds vadītājs nekad neko nevadītu.Cilvēki nav beztiesiski lopiņi, kuru pienākums ir paciest vienmēr un visu.

H hfff 14.11.2011

Vienam manam radam arī pieder humpalbodīte. Uzlika slēpto kameru un ātri vien secināja, ka vissvairāk izzog pašas pārdevējas - gan naudu, gan drēbes. Tā lūk.

; ';. 15.11.2011

Vienas pārdevējas dēļ nevajag nomelnot visu šo veikalu tīklu, kas noteikti ir labākās humpalas RĪgā

M Marta 18.11.2011

HUMPALAS KUR TEV SKATAS UZ ROKAM :D HAHHAHAHA

M marta1c 19.11.2011

UZ OTRAJĀM ROKĀM :D

A Aiva 21.11.2011

kuraa wietaa raxtiits ka nedriikst weikalaa ar skritulslidaam ieslidinaat?
es 100% esmu taas meitenes pusee, dazi komentaari seit galiig ir newietaa.

A anna 25.11.2011

Tas ir šausmīgi. Bet vēl šausmīgāķi ir šeitanie komentari - vai tiešām nav kontroles saitam? Izsku līdzjūtību...

R Roberts 05.12.2011

Vajprats, vinna taccu ar moci tur neiebrauca.Andzzelika, ja nu vards jau vien visu isaka, es ar apmeklessu to ukki kur strada ssadi vaditaji.paskatisimies ka vinna atsmeressies.tadus cilvekus vaig no valsti izraidit.un tie astavi lai pasmarzzo savas paduses pec pars kilometru slidossana, ak ja tie jau nejedz kas tas ir.sezzot pumpejot kafiju un zilinot jau nesmird.

R regiiina39 12.09.2012

Visos veikalos arzemees driikst ar skrituleneem braukt tapat ar bernu ratiniem un mazie berni ar maziem velosipediem un nekadas problemas. Neesmu dzirdejusi ka Humana veikala nedrikst ar skrituliem iebraukt.Tie kas nekur nav bijusi tie veel no stagnacijas nav izliidusi tadel neko nezin kas ir citaas valstiis.Caka iela 70 kadeiz stradaja tada pardeveja SVETA .Rupja neaudzinaata iedomiiga un muzdien problemas ar naudu atlikuma izdosanu .Vienmer jaskaita liidz naudina bija jo vienmer izdos mazaak un tad tik atvainojaas un ceku nekad nelika maisinaa liidz.Riebejas pie vinas iepirkties. Tagad vinu vairs neredzu laikam beidzot nokeera netiiro darbinieci.Es te vienmeer ieperkos un tiesam noperku letas un labas dreebes.Paldies visiem Humanas prieksniekiem vismaz latvija cilveki apgerpti.Miilie Humanas prieksnieki gribu Jums silti ieteikt ne tikai stingri tureet pardeveejas bet arii parbaudiit veikala vaditaajas nav vinas tik tiiras uz roku kaa jums liekaas.Mana pazina tad kad dzeram kopaa snabi ko tikai nedabunam zinaat no veikala vaditajam ka izradaas vinaam savs biznes Humana

A AlensZ 27.11.2013

Esmu blakus sim veikalam. Paldies par zinju! Vairs neiepirksimies saja veikala.Arii savai gimenei aizliegsu to dariit. Un draugiem ieteiksu iet ar līkumu! Attieksme ir pirmaja vieta. Mana veikala biezi cilveki iebrauc un atstaj savus velosipedus.Iebrauc ar bernu ratiem utt. Ko tad cilvekam ja kajas skritulslidas, tas ņemt nost? Laikam cilveki ir tik noedusies trekni, ka nezin kas ir sporta veids un ka tas slidas pa 1 minuti nevar novilkt, pirms iebraukt katra veikala...
ATTIEKSME draugi! Ja tadas nav tad veikalui savu variet atvert meza pie zveriem i to neviens neies..
Fui lielais veikalam HUMAN.. Bus ka ar Maxima.. tagad veikali patuski un Maxima XXX uz Deglava ielas vispar no 1000 auto kas dienundiena apgrozijas, vakar bija labi ja 50 masinas.. ta ka spriediet pasi!
Velreiz fui veikalam HUMAN

L Lepnā Lavīze 27.11.2013

Ko piesējāties skrituļslidām?! Ja pie veikala nav zīmes, ka aizliegts, viņi var braukt kā grib. Bet Vasiļijs Sinaļskis ir cūka, ne veikalnieks. Atceries, Vasilij, JEBKURĀ veikalā ir tiesības iet ar bērnu ratiņiem, invalīdiem, maziem bērniem, veciem cilvēkiem ar, , āzīšiem". Ja kas nepatīk, aizklapē savu glamūrīgo veikalu un strādā par asenizatoru, tas produkts tev vairāk piemērots.