LV RU

Humana Latvia - Slikts serviss

Jau vairākus gadus iepērkos Humanas veikalos centrā bez problēmām, bet pēc šodien pieredzētā...
Gāju iepirkties uz to humanu, kas atrodas Marijas ielas un A. Kalniņa ielas krustojumā. Kad pabeidzu mērīt, nesakarināju kārtīgi drēbes un kad izgāju ārā no kabīnītes, pēc manis tur iegāja pārdevēja un sāka skaļi un uzkrītoši izteikt komentārus, pat pasauca kolēģi. Nekas tur tik traks nebija, drēbes nebija izmētātas un neatradās uz zemes! Tas bija ļoti nepatīkami. Bet tās bija puķītes salīdzinājumā ar to, kas notika Humanā, kas atrodas Marijas ielā 14. Kad izgāju no kabīnītes, šoreiz drēbes biju sakarinājusi. Iznesu un pakarināju tās tur, kur jābūt uzmērītājām drēbēm. Tā sanāca, ka tieši blakus bija pārdevēja (vārdu nezinu, blonda ar nelielu krievu akcentu). Viņa paņēma kreklu, ko mērīju, un sāka teikt, ka es viņu saplēsu (tāds tas krekls bija - ar caurumiem plecos, tāda tagad ir mode), protams, ka es pašrocīgi negriezu tur caurumus, tas ir absurds. Tad viņa pārbaudīja somu, kurā bija šorti (tos es nopirku tajā iepriekšējā humanā). Viņa prasīja čeku, bet to es nepaņēmu. Pateicu, ka viņa droši var zvanīt uz to otro humanu, pateicu laiku (~14:30), kad nopirku tos šortus un pateicu, lai pārbauda kameras, ja netic. Viņa neko no tā neizdarīja un teica, lai parādu, kas man mugurā. Es atvēru jaku, pateicu, lai droši sauc policiju, neko neizdarīju, man nav ko slēpt. Beigās viņa mani atlaida, ar draudiem gan.
Tā bija mana kļūda, ka nepaņēmu čeku un tas ir apsveicami, ka darbinieki karstasinīgi rūpējas par kārtību, bet viņai nebija nekāda pamatojuma man aizrādīt!
Ļoti ļoti nepatīkama pieredze.

D

Komentāri (1)

Dainis 21.10.2017

Šaubos, ka šādas situācijas radās bez jebkāda iemesla, kaut ko jūs noklusējat.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes