Humana Latvia - Attieksme

Sveiki!Nu jau vairākus gadus esmu Humana klients,takā dzīvoju Purvciemā,tāpēc arī iepērkos sev tuvākajā Humana veikalā uz Deglava ielas!Šeit ir ļoti jaukas pārdevējas un arī veikala vadītāja dikti čakla,gan kasē stāv,gan izliek preci,prieks iet uz šo veikalu!Bet......tā nu gadījās ka vienu reizi sanāca ieiet Humanā Pļavniekos,Tālavas veikalā.Šī nu bija mana pirmā un noteikti pēdēja reize!Līdz veikala slēgšanai vairs nebija daudz atlicis,bet takā bērnam vajadzēja steidzami nopirkt bikses un paskatoties pulkstenī ka vēl ir 15 min,tomēr ieskrējām!Uzreiz pamanīju ka pārdevējas ir dusmīgas un neapmierinātām sejām skatās,neko nerakņājoties,uzreiz pieejot paņēmu bikses un liku uzmērīt dēlam,pēkšņi tika paziņots ka veikals slēgts!Bērnam nepaspējot novilkt bikses,veikalā tika izslēgta gaisma!!!Palika tumšs un knapi ko redzot saģērbu bērnu atpakaļ savās drēbēs,līdz veikala slēgšanai vēl bija 7 minūtes!Kāpēc tad darba laiks ir līdz 19 norādīts?Tad tā arī norādiet ka veikals strādā līdz 18.50!Tā attieksme pret klientiem ir vienkārši briesmīga!Pati esmu veikalā nostrādājusi vairāk kā 7 gadus un zinu kā ir jāizturas pret klientu!Ceru ka veikala vadība pārrunās ar saviem darbiniekiem viņu pienākumus un izturēšanos!