www.sudzibas.lv Humana Latvia drausmīgi apkalpo

Humana - drausmīgi apkalpo

Sveiki ,nesen devos iepirkties uz veikalu HUMANA -A. Čaka 70 vienmēr tur dodos jo tas ir viens no maniem mīļākajiem veikliem. Otrā izpārdošanas nedēļa un biju devusies uz otro stāvu ,kur textilpreču groza gribēju atrast gultas pārvalku, par cik plkst bija 19.45 zināju ka 20.00 veiklas slēdzas. Tā kā atri nespēju orenties un viss bija skaisti salocīts paprasiju pārdevējai lai parāda ,viņa dusmīgi atteica ka nav vairs tādu ,uzreiz pamaniju vardu ARTA . Tālāk paskatijos pati un nejauši uzgāju konvertu un teicu kad rekur ir ,es tā domāju vai tad pārdevējs nezina vai vienkārši man pateica tā lai es neskatītos ,jo domāju vai tad nav galvenais palīdzēt lai to lietu ar pēc tam nopērk ,tad kad prasiju ARTAI otru apvu viņa nikni pātrauca mazgāt bērnu zāli un atnesa man apavu ,es domāja ja plkst bija 19.50 tad kāda velna pēc tu nevari apkalpot klientu jo pa 10 min es ar varētu daudz nopirkt ,tad viņa sāka bļaustīties ka veikla darba laiks ir līdz tikiem un palikuša tikai 10 min . Regulāri eju tagad un redzu to Artu kasē man negribas noko pirkt ,viņa regulāri dzen cilvēkus ārā no veikala, Neko nevaru darīt ja man darba laiks ir līdz 19.30 arī es esmu cilvēks ,bet viņa vienmēr nikna un es pat teiktu ne īpāsi sakopusies:( tu takš ar cilvēkiem strādā.
Šis veikals man ir viss tuvāk mājai un līdz ar to viens no labākajiem ,vienmēr ieeju un kaut ko nepērku . Ļoti pozitīvas un jaukas meitenes ir Liana un Ieva.
Kāpēc Arta nemācās no viņām.

A asilaydying 20.03.2013

Ja jāstrādā visa diena veikalā, kur cilvēkiem pajāt, ko viņi nomet, saplēš vai nozog, tad nav nekāds prieks gan jau dienas beigās tev izpatikt - jo ja nepabrīdinātu, ka drīz slēdzas ciet, tad viņa dabūtu pa mizu - veikals tūlīt aizvērsies, bet cilvēki vēl negatavojas iet prom. Nu, to kādēļ neparādīja to kasti vai ko, nesaprotu, bet tiem, kas tur strādā, uz nerviem dod ne pa jokam. Aizvakar, braucot uz Dzirnavu ielu redzēju, ka pie Humanas veikala jau pirms atvēršanas baigā rinda izveidojusies, it kā cilvēki pliki un nabagi staigātu.
Ja dzen ārā, ziņo vadībai. Kad es vienu dienu tur pamēģināju strādāt, tad man viens vīrietis jautāja "Cienītā, es ar jums runāju?" rupjā tonī, jo nevar jau sadzirdēt visus desmit cilvēkus un saprast, ko kurš grib, vienlaicīgi. Bet veikalam darbība gan apdauzīta - man vēl toreiz dienas beigās pateica grīdu izberzt, ko pašas K*CES nevarēja izdarīt, slampas nolietotās, kaut gan redzēja, ka tāpat man vakarā pateiks - Tu mums nederi, atdod krekliņu, paldies. Lai piedod man šie cilvēki, bet vairums, kas tur strādā, to smirdīgo attieksmi arī Ir pelnījuši.

Stella 28.04.2013

Nu tās tak humpalas, tās pārdevējas tur algu gandrīzvai nesaņem. Algas maza, attieksme cita!