Humana - attieksme

Nevienam neticesu ja kads teiks ka labi prieksnieki, laba apkalposana. Vini visu laiku taisa rotaciju kam tas iet par labu? tiko pirceji atnak vins jau nezin kam ko prasit, jo vina pardeveja kura zinaja ko vajag un kads man ir stils u.t.t jau nav .bet ka vini izturas pret saviem padotajiem? ka pret vergiem, sola vienu dara citu.ja nebutu bezdarbs neviens neietu tur stradat.AAA Cenas taadas ka jaunai precei.cik humana nav nodarijusi pari citiem? nepaspe noiret sev telpas lai saktu tirgot savu preci. ka nak un draud .aiziet pat lidz marazmam.loti zel ka viniem nav nekas cilvecisks.

J

Z Zigeta 19.02.2010

Firmas darbībai nav ne vainas, pati tur nostrādāju pusgadu un ieraudzīju tā aizkulises.Meitenes- tās kuras grasās tur iet strādāt esat gatavas uz daudzko.Pie pašreizējiem apstākļiem firma maksā labas algas, bet no lielās priekšniecības attieksme ir kā pret zemākas šķiras cilvēkiem, viņiem cilvēciskais faktors neeksistē.Prēmijas var saņemt tikai tad ja ir izpildīts mēneša plāns un tas nav maziņš, ņemot vērā šī brīža finanses, plānu sastāda lietuvieši, kā tas tiek panākts ne vienu īpaši nesatrauc.Ne viens paldies un pie algas nepieliks ja īpaši izrādīsi iniciatīvu uz zagļu ķeršanu, pati cik reizes ģērbu ārā un skrēju uz ielas pakaļ, tā pat cik somas un tīkliņi tika izrauti ar nozaktām drēbēm, vai vadība to novērtēja-nē.Viņiem ir galvenais apvainot un šantažēt savus darbiniekus zādzībās nekā čakot kameras uz patstāvīgiem zagļiem un ticiet man to nav mazums.Vadība piekopj taktiku''na pont braķ''(uz muļķi ķert)aurot uz darbiniekiem, ka viņiem ir fakti un slepenie dienesta darbinieki, kuri pārbaudot pārdevējas darbu.Tad kad mani atlaida, man acīs iemeta portatīvo datoru caur kuru pieslēdzās VIENAI veikala filmējošajai kamerai, tā arī neieraudzīju kādu senu ierakstu ar manām darbībām, kuras vēstītu par nelikumīgām darbībām, tikai tik vien kā tajā brīdī notiekošo manā jau bijušajā darba vietā.Arī veikala vadītāja pielika visas savas pūles, lai pārliecinātu vadību par manu atstāšanu, jo pirms tam tika izteikts priekšlikums par manas apmācīšanas uz veikala vadītājas amatu.Pasaku uzreiz visvairāk jāraustas no Noras, Linai vēl pastāv cilvēciskums, bet Norai-bez emociju tips, kurš zin kā ledaini aukstā balsī sabraukt darbiniekam virsū.Saprotu, ka vadībai jābūt stingrai, bet tādā līmenī-nu piedodiet man.Visvairāk žēl meitenes, kuras tiešām strādā ar atdevi un no visa spēka, protams nezinu par citiem veikaliem, bet tajā kur es strādāju Čaka 70, meitenes tiešām lika ārā visu, lai būtu rezultāti, kārtība un pēc iespējas mazāk zagļu, kaut rajons tur diezgan apšaubāms.

M MONTEKRISTO 21.02.2010

Es arī šajā firmā strādāju, vienīgais normalais ofisa darbinieks Humanā ir Maruta, kadru daļā.Pārējās sākot ar to Noru un Līnu, kas no sevis nezin ko iedomājas. Nora, kad nav Līnas blakus, ienāk veikalā kā pie sevis mājā.Vēl var iesūtīt savējos pircejus. Nedod dievs laicīgi nesasveicināsies ar to.

Z Zigeta 24.02.2010

Ir jau vēlviens faktors, viena veikala kolektīvs izņemot vadītāju uzraksta attlūgumus, vai tas neliek vadībai pārdomāt dažas lietas?Ir sajūta, ka viņi tīri iziet;nepatīk, tur ir durvis, bez tevis VĒL IR daudzi, kuri gribētu strādāt.Manā skatījumā tas par labu neiet firmas tēlam.Bet protams ne jau man spriest, kas priekš viņiem labs un kas nē.
Vēl jau pastāv variants, ka viņi piekopj tādu atlaišanas sistēmu, lai nebūtu jāmaksā lielās algas.

J Jana 26.02.2010

Palasu un brinos.Ja pati esmu dzirdejusi ka Nora uz savu bernu pa telefonu bljauj un lama pa deb... Pati esmu mate un brinos kas vinu sagaida nakotne, no berna puses.Par attieksmi un darbu pilniba piekritu, ja vini gribetu labus panakumus, tad vajadzetu saliedetu kolektivu.Bet vini censas visu izjaukt, un kapec sauc par zagliem. Es nevaru nevienu ta saukt, jo nesmu grekojusi.BET TUR VISI IR SU... TIKAI PRIEKSNIEKI IR SVETIE. Un runajot par Marutu-tad ta vina nav tads engelis, vina pienem to poziciju kura sobrit vinai ir izdeviga. Tapec nemaz jau nav tik BALTA un PUKAINA.

M MONTEKRISTO 03.03.2010

Zigeta. Es zinu par kādu veikalu, kur atlaida visus pārdevējus, tas ir uz Prūšu ielas, jo tur atnāca tada Elēna, melniem, gariem matiem.Saharova ielā viņa izdzenāja visus, tagad uz Prūšu.Lai viņai dzīvē viss veicas, tāpat kā šīm atbrīvotām meitenēm.

V Vivita 16.07.2011

Nevajag vainot bezdarbu. Ja cilvēkiem ir izglītība, tad darbu var atrast vienmēr. Varbūt, ne to darbu, kuru gribētos, bet visādā gadījumā aiz letes nav jāstāv. Ieejot tajās bodēs, pavērojot pārdevējas, rodas iespaids, ka dažai labai nabadzītei knapi nomuļļātas 9. klases vakarenē. Ja es maksāju par preci, tad gribu saņemt laipnu apkalpošanu un kompetentas atbildes uz jautājumiem . Kādas atbildes var būt, ja daža laba pat nesaprot ko viņai jautā. Iegūstiet izglītību un nebūs jums jāvergo.

T ToVivita 16.07.2011

Izglītotā atradusies un kāda tā valoda?Nu moins skuķi.

vakarene-vakara maiņu VSK.
Apģērbu veikalos nav jāstāv aiz letes, tas ir mazliet citādāks darbs.
Un tādā garā, tekstā tik daudz kļūdu ka tev pat nav 3 klasītes nomuļļātas ka izsakies.

L LOL 16.07.2011

Bezdarbs vairs nav, un sakas atkal tie laiku uz lenu garu ka nebus kas strada.

Par info paldies, mēs vairs tur neieperkamies un šādu info padodam talak.

I imantniece 01.04.2012

Esmu apmierināta ar preču sortimentu Jūsu veikalā, tāpat cenu aprite ir laba.Patīkami, ka pie kases sasveicinās ar pircēju.Neapmierina veikalā Anniņmuižas bulvārī 40 a vienas pārdevējas attieksme pret pircējiem.Viņa pēc tautības ir latviete, gariem melniem matiem, parasti sasieti "astē"-neatbild uz pircēja jautājumiem, aprunā aizmuguriski, preci novietojot atpakaļ uz stieņa, bāžas virsū pircējam, uzvedas veikalā kā "zilonis".Ja nemaldos, vārdā Agita.Ļoti uzbāzīga ir sasveicināšanās ar pircēju viņam ieejot pa durvīm, notiek bļaušana pa visu zāli-tā nav laba prakse, neizprotama rīcība.
Pircēja no Imantas.