www.sudzibas.lv HOTEL RIGA naudas nokrāpšana

HOTEL RIGA - naudas nokrāpšana

Draugam uz epastu atnāca uzaicinājums no booking.com ,ka ir iespēja izirēt Hotel Riga viesnīcas numuriņu par 20ls un 38.sant.Nolēmām šo iespeju izmantot,rezervējām,viss kārtībā.Aizgājām uz viesnīcu.Darbinieks sākumā saka,ka viņi Hotelriga nav sanemuši no booking.com apstiprinājumu.Nu labi,mēs nezinam ko darīt.Viņš saka,lai veicam vēlreiz rezervāciju (caur viņu datoru) , izdaram tā, + izprintējam ... Darbinieks aptiprina,ka viss ir kārtībā un būs jāmaksā 20ls.Prasa kādā veidā maksāsim,mēs sakam,ka skaidrā naudā.Viss kārtībā.
KAS NOTIEK NAKOSAJA RITA ? Zvana un saka,ka mums japiemaksā būs vel 20ls! Par ko ? Par darbinieka neprofesionālās rīcibas dēļ ? Nu piedodiet,atvainojiet,to jau vajadzeja pateikt iepriekšējā vakara,kad rezervacija tika veikta,nevis cilvekus maldinat,šada riciba nebija taisniga,vatrbut ,mes tur nebutu palikusi ( cilvekus savlaicigi ir jainforme par cenam,nevis jaizturas meligi) Protams,tas bija sausmigi,ka sitiens pa galvu,jo no tadas viesnicas ko tadu nebijam gaidijusi!Bez atvainosanas,bez neka , protams,naudu atlikuso samaksajam! Bet bija loti skumji nakamaja rita,jo 40ls pat nedaudz vairak,40ls un 76.sant kopā! Par ko ? istaba auksta,televizors knapi iet,vēl tikai pāris kanāli!
Tiešām maksimāli izbojāta diena!

D

D depink 15.12.2012

NEVIENAM NEIESAKU SO HOTELI, NEVIENAM !!!

U User133673p 15.12.2012

Vajadzēja samaksāt iepriekš norunātā summa un adjū! Un ja vēl papīri un līgumi uz rokas, neviena tiesa nepiespriedīs maksāt vairāk.