www.sudzibas.lv HOTEL RIGA naudas nokrāpšana

HOTEL RIGA - naudas nokrāpšana

Ar draugu nolēmām paņemt viesnīcu,jo uz epastu atnāca labs piedāvājums no booking.com , kur tika piedāvata iespēja šo viesnīcu rezervēt par 20L un 38.sant. Mēs nolēmām šo iespēju izmantot! Uz epastu atnāca apstiprinājums,rezervācija tika veikta veiksmīgi Aizgājām uz viesnīcu! Mums saka,ka viņiem nav pienācis šis apstiprinājums,iegajām caur viņu datoru epastā un izprintējām,recepšanā darbinieks,mūs pieņem.
Un kas notiek nākošajā rītā?
Mums jāpiemaksā vēl 20ls! Kopā 40Ls ! Vai tad viņam nebija pienākums brīdināt mūs,ja kaut kas nav kārtībā,nevis nākošajā rītā vēl paprasīt klāt naudu! Mēs tad nebūtu varbūt palikuši! Bez tam tāds numuriņš,televizors knapi iet,pāris programmas,istaba auksta,ļoti nemājīga!Esmu tā vīlusies! No mums nākošajā rīta tika piedzīta nauda,nekādas atvainošanās nebija no viņu puses.Drausmīgi.Tad piedodiet,atvainojiet,tad priekš kam tas darbinieks tur stāv,ja neko nevar izdarīt.Darbiniekam bija mums JAINFORME !Būtu pateicis jau tajā vakarā,atvainojiet,par tādu summu nevaram pieņemt,kaut kas nogājis greizi! Bet,-NE! Vins pienem,saka,ka viss labi ,bet nakošaja rita vel naudu pieprasa! Kur tas redzets! Murgs kaut kads!
Apkalpošana tiešām drausmīga! NEVIENAM NEIESAKU SO VIESNICU !

D