Hotel Latgale - Attieksme

Tā gan vairāk būs informācija nevis sūdzība.
Divvietīgs numuriņš maksā 40 Ls (ietvertas brokastis)
Lasot šo info, ir jārēķinās, ka šis ir ļoti subjektīvs viedoklis.
Viesnīcas īpašniekam ir problēmas ar sapratni par servisa kvalitāti.
PATIKA>Viesnīcas darbinieku attieksme ir laipna.
NEPATIKA> Istabiņas tualetē škidro ziepju rezervuāros ir ieliets ūdens (cerībā, ka padomāšu, ka tās ir ziepes laikam)
Daudzos numuriņos čīkst gultas (man gan tas netraucē)
Brokastis-Vislētākie cīsiņi, neizceptas olas (gaumes jautājums, man patīk izceptas), apkaltusi maize (varbūt ne vienmēr), sagrieztās gaļiņas un tomāti un gurķi smaržo pēc sastāvējuša ledusskapja. Kafija-šķīstošā, ļoti ļoti caurspīdīga, kā vāja melnā tēja.
Nu nezinu man liekas, ka latgalē viesnīcām it sevišķi ziemas laikā ir jābūt lētākām.

O

N neitrālā 06.11.2011

Nē nu tāds debīls...

J joho 06.11.2011

Īsais atkal grib kasīties! Neitrālā, sadod tam draņķim pa pautiem!

P Pēteris 06.11.2011

Atkal izskatās pēc zilo kaujām, tikai nesaskrāpējiet viens otru.

N Neitrālā 06.11.2011

Joho, tu arī pediņš? Žēl gan!Debīlie pederasti.

J joho 06.11.2011

Lai es būtu zils, zaļš vai violēts, uz tevi kā tas attiecas? Pievaldi žaunas un nelien cilvēkiem virsū! Tad arī tevi neviens neaiztiks un visiem būs vienalga vai tu īsais vai garais.

N Neitrālā 06.11.2011

Joho сам признал, что он педераст!

J joho 06.11.2011

Īsais, liecies nu mierā! Tu vēl ilgi vari minēt kas es esmu, tā kā tā netrāpīsi! Ir vēls un man nav vēlēšanās muļķīgām nodarbēm.Bet meiteni labāk liec mierā, jo vairāk, ka viņa tevi neaiztiek.

N Neitrālā 06.11.2011

Иди нахуй урод пидарливый! Какая я мейтене, ведь у меня уже 40!

ī Īsajam 06.11.2011

Tu īss visās nozīmēs! Žēl ka arī prātiņā! Ar tevi pat parunāt nav iespējams.

Fuck yuou!

ī Īsajam 06.11.2011

Tu rakstīt pamācies, pirms raksti svešā mēlē!

M Murizks 07.11.2011

Ko6mariki!!!...

A agnese 09.11.2011

nu...tauta...Jūs gan stulbi. Tā ir normāla viesnīca, ja nepatīk ejiet nakšņot uz staciju-atvērta diennakti.Lūdzu

I Ieva1980 05.08.2013

2013.gada 3.augustā ar draugu izlēmām apmesties Rēzeknes viesnīcā Latgale, lai gan, spriežot pēc bildēm, nojautu, ka īsti labi jau tie numuriņi neizskatās, bet tā kā bija pilsētas svētki, tad, piemēram, Kolonnā jau bija viss rezervēts, izlēmu tomēr rezervēt numuriņu Latgalē, nodomāju, ka nevar jau tā būt, ka numuriņa cena ir 40LVL un būs briesmīgi, tomēr cena ir gana augsta.
Jā, kļūdījos. Numuriņš mums bija ar divām atsevišķām gultām (tas ok, jo man teica, ka vairs tikai tāds numuriņš ir pieejams), bet nu sajūta bija, ka esmu ieradusies, lai apmestos studenu kopmītnēs nevis viesnīcā, gan gultas, gan interjers...viss, viss arī tualete + duša bija nekāds! Man nav nekas pret to, ka kādreiz būtu jāpārnakšņo kopmītnes stila apartamentos, bet tad arī cenai vajadzētu būt atbilstošai. Labi, ka no brokastīm atteicāmies, jo palasot citus komentārus, saprotu, ka tās ar nav bijušas diez ko labas.
Jāsaka lielais FUI vadībai vai kas nu tur nosaka cenas un servisu. Kā var maksāt par kopmītnēm tādu cenu, lai pabraukā apkārt, kaut vai tepat pa Latviju un paskatās kādus numuriņus piedāvā citas viesnīcas uz vienu nakti par 40 Ls, cena vienkārši nav adekvāta, ja kāds grib teikt, bet ko tur var gribēt lauki utt., tās ir tikai atrunas, vai nu tad lai uzlabot numuriņus vai nolaiž cenu. Vai viņiem tiešām vajag šādu slavu? Ja kāds no maniem draugiem reiz gribēs aizbraukt uz Rēzekni, vienmēr uzsvēršu, ka nekādā gadījumā neņemt numuriņu viesīcā LATGALE!!!
P.S. "jauki" arī bija tas, ka norēķinājāmies ar firmas karti, iedevām arī visus rekvizītus, teica, ka rēķinu varam paņet nākamajā rītā, bet tas bija cita darbiniece, kura nevarēja atrast ne čeku, ne rēķinu. Vēlāk paskatoties kases aparāta izsistajos čekos, konstatēja, ka čeks ir izsists uz privātpersonas vārda, kas veica rezervāciju, nevis uz firmu, kas bija maksātājs. Tad kādēļ mēs devām rekzvizītus un viņa solīja rēķinu? Sviests.

B begemots7 01.06.2023

Guļat uz ielas tad! Nepateicīgie!