Hotel Konventa Sēta - Krāpšana

Dienā kad no rīta plkst.6:00 devos izrakstīties no hoteļa lai steigtos uz lidostu, mums paziņo ka jāmaksā 20Ls par dvieli kuru esam pazaudējuši. Skaidrojām ka mēs nevienu dvieli nebijām sabojājuši - kur nu vēl paņēmuši līdzi. Bet administratos teica, ka viņam ir ienākusi ziņa, ka esam devušies uz akvaparku un paņēmuši dvieļus līdzi. Kad es izdzirdēju šos melus (jo pat vārdu ūdens mēs nebijām pieminējuši šīs dienas laikā), tad es tiešām kļuvu nikna. kā var izspiest naudu par ko tik absurdu un neesošu. Strīds palika neatrisināts, jo maksāt netaisījāmies.
Jāpiebilst, ka pirms tam bija dzirdams kā istabenes jau pirmajā dienā kad ieradāmies gaitenī uzkopdamas citas telpas aprunā mūs. Tā jau bija vilšanās no pirmās dienas šajā hotelī.

I

E Eseseseseseseses 06.01.2011

Parbaudi uzmaniigi savu kreditkartes menesa izrakstu - ja viesniicai ir tavas kartes dati, nebriiniitos, ja vinji so summu meginatu nonjemt veelaak. Bet sitaa siikumainiiba un uzstaasana uz kaut kadiem saviem jocigiem noteikumiem (piemeram, vannas istabas dvieli nedriikst panjemt liidz uz baseinu vai spa) 4-5* zvaigznju hotelos ari mani nenormali kaitina, galu galaa nauda sadaas viesniicaas tiek atstaata ne mazaa, kaapeec neljaut klientam dariit taa kaa vinjam eertaak, it iipasi, ja tas neko nemaksaa...Bet dvielji vinjiem tur nevaajie - ar zelta malinju vai, ja jau 20 latus maksaa?

D Dīdī 06.01.2011

Jā parasti tas ta arī notiek, tas ir piemēram par minī bāra izmanošanu atvelk tikai pēc kāda laika.

L liiga 06.01.2011

nesaprotu problēmu, kāpēc nevarēja doties atpakaļ uz numuriņu un parādīt, ka dvieļi ir vietā?dvieļi nav ar zelta maliņu un nemaksā 20Ls, parasti balti dvielīši.

A Agris 06.10.2011

Man liekas, ka sūdzības iesniedzēja uzrakstīja, ka steidzās uz lidostu, varbūt tāpēc nevarēja aiziet atpakaļ uz nummuriņu un parādīt?