www.sudzibas.lv Hitlers Ušakovu būtu iznīdējis Prasts un rupjš Rīgas mērs

Hitlers Ušakovu būtu iznīdējis - Prasts un rupjš Rīgas mērs

Pēc tā šoka, ko piedzīvoja mūsu pilsēta, izdzirdot, ka pilsētas mērs ir patiesībā prasts un rupjš urla, nav vairs ne mazāko šaubu, ka krievi un augsta inteliģence ir kaut kas nesavienojams. Ja cilvēks Domes sēdē atļaujas tādas slāviskā primitīva replikas, tad visticamāk, nav tādam vietas Eiropas centrā.
Nāk prātā NSDAP vadītāja, Šiklgrūbera kunga pieredze, attīrot Vāciju no mēsliem un netikumiem. Ušakova kungs uzvedās kā mēsls un netikums. Vācijā Šiklgrūbera kungs Ušakova kungu būtu izsviedis no politiskās arēnas, kā smirdīgu zeķi!!!
Kā visi redzat un saprotat, ne viss bija tikai sliktais, ko Hitlers ir izveidojis. Arī mūsdienu Vācija ir turpat, bez kompromisiem un bez netīrumiem...

č

J JOPTVAJU 22.12.2009

Ušņakovs ir nekulturāls!!! .. fū.. kā var spēt teikt tādus vārdus ar savu muti, tāds svarīgs vīrs.. Tā jau tikai prasti ielas puišeļi, dzērāji un bandīti runā.. varbū vēl tīņi.. bet ne jau valsts galvaspilsētas mērs

F Franko 23.12.2009

Jā, Hitlers bija liels vīrs, bet Ušakovs - prasts krievs.

M Miks 23.12.2009

Bībelē ir teikts, kas ir bez grēka, lai met pimo akmeni. Es piekrītu ka mērs radīja negatīvu iespaidu par sevi kā personību, bet tomēr nedomāju ka mūsu sabiedrībai tas jānosoda tādā līmenī, jo tā avirāk vai mazāk no objektīvā viedokļa bija privāta saruna, un kurš gan no mums var apzvērēt, ka paši nekad neesam lietojuši privātā sarunā kādu rupju vērdu, neitrālā nozīmē

в Ванюха 24.12.2009

Собаки лают — караван идёт. Можно биться в истерике по поводу грубых русских сколько угодно, но в г.Рига русскоговорящих — БОЛЬШИНСТВО, и мэр Ушаков их более или менее представляет. Это называется «демократия», слыхали такое слово?

K knowledge 24.12.2009

Loved this video.. Wish I could attend one of his concerts. Ushakov"s voice.. PERFECT!

P PATIESĪBA 24.12.2009

Katram Hitleram ir savs STALINS, Šiklgrūberam - Štirļics. Tev, diemžēl ir taisnība, jo inteliģences valdībā mums vispār nav! Bet, ja tu domā slikti par kādu nāciju, tad tu vienkārši necienī savu nāciju! Rekomendēju Tev arī atkārtot ģeogrāfiju, jo Eiropas centrs ir tālu no šejienes! :D
P.S. Tādus, kā tu arī Šiklgrūbers būtu likvidējis, bet tikai pēc kāda laika (kad kalpi vairs ir nevajadzīgi).

K Konstantīns 24.12.2009

Vaņuha, arī tarakāni ir vēl vairāk Rīgā, vai tāpēc tas kaut ko nozīmē?Arī lohi ir vairāk par normāliem, vai tad viņus kāds sāks uzskatīt par normāliem? Tāpat arī krievus, pasaules pilsoņus, melnstrādniekus, vodka, spirt, sigareti, neviens par pilnu neņem.
Ja latvieši aizbrauktu uz kādu krievijas ciemu un kļūtu uz īsu brīdi vairākumā, vai tad krievu vietējie padomātu, ka latviešu iebraucējiem tagad gods jādod priekšā, pakaļā?
Baigais arguments... Mēs ar brāli zābakos ieejam bibliotēkā, bet tur tikai viens vietējais. Nu ta tagad visi pārejam uz manu un mana brāļa saulespuķu sēklu valodu .. Smieklīgi.
...Nogrižiet nagus, nelamājieties, uzvelciet baltu kreklu, apzinieties, ka esat kārtīgi pilsoņi, nevis ..

M mārtiņš 25.12.2009

Es arī savas firmas sēdēs tā lamājos ja protams vajag! Neredzu ka kautkas traks būtu noticis...vismaz Ušakovs māk runāt!

M metālsmājās 27.12.2009

Žetons Konstantīnam par skaidrojumu!

I Ieva 19.03.2011

Un visi viņi ir urlas.

E Esesesseseseseses 19.03.2011

Un šeit arī bija mazgadīgā padauza Ieva-dirsā rieva!

č ČangalsPleška 19.03.2011

Voobcse boljnie!