www.sudzibas.lv Hitlers Ušakovu būtu iznīdējis Prasts un rupjš Rīgas mērs

Hitlers Ušakovu būtu iznīdējis - Prasts un rupjš Rīgas mērs

Pēc tā šoka, ko piedzīvoja mūsu pilsēta, izdzirdot, ka pilsētas mērs ir patiesībā prasts un rupjš urla, nav vairs ne mazāko šaubu, ka krievi un augsta inteliģence ir kaut kas nesavienojams. Ja cilvēks Domes sēdē atļaujas tādas slāviskā primitīva replikas, tad visticamāk, nav tādam vietas Eiropas centrā.
Nāk prātā NSDAP vadītāja, Šiklgrūbera kunga pieredze, attīrot Vāciju no mēsliem un netikumiem. Ušakova kungs uzvedās kā mēsls un netikums. Vācijā Šiklgrūbera kungs Ušakova kungu būtu izsviedis no politiskās arēnas, kā smirdīgu zeķi!!!
Kā visi redzat un saprotat, ne viss bija tikai sliktais, ko Hitlers ir izveidojis. Arī mūsdienu Vācija ir turpat, bez kompromisiem un bez netīrumiem...

č

M Makintošs 21.12.2009

Uškovs-rupjeklis. Tiešām kauns par tādu .

S Svetlana 21.12.2009

Rīgas krievu kopiena arī ir šoka par tādiem Uškova tematiem. Mēs negribam vēl vienu primitīvu paaudzi, kuru Ušakova kungs ar svu izturēšānos kultive. Mums kaimīņam dīzels bija iesalis un nestartējas un tas kaimīņš visādus labus vārdus tam motoram teica-saulīte, meitenīte, skaistule, vienīgā u.t.t un tad tas motors piestartejās viņam. Ušakova kungs varētu paņemt piemēru no kaimīņa.

P pf 21.12.2009

Labs komentārs Svetlanai :)

H Hugo Djego 21.12.2009

Biedri, mums jau tāpat neviens neprasīs vai gribas Ušakovu redzēt kaut kādā citā amatā Europā.
Ja runa par krievu kultūru vispār, tad A.Puškins ir tas, kura dzejoļus var citēt jebkuŗš, kurš vismaz kādu zina -ja tikai ir kāds, kurš klausās.

A Aleksandrs 21.12.2009

Riga pieder krieviem, ar ko jus visus apsveicu:)

S Svetlana 21.12.2009

Perduna kungs, šeit nebija nekas nacionalistisks. Šeit bīja krievu nenormētas leksikas lietojums Domes sapulce.
Nacionalisms ir tad, kas viena tautiba noliegs citu tautibu.Šeit tas nav. Un latvieši vispar nav nacionalisti, viņi tikai cīnas par savu valodu un dzimteni. Krievi Maskavā arī cīnas cik spēka par to pašu.Latvieši vispār ir mums labi kaimīņi, jo dod mums mājas un ciena mūs. Viņi prasa no mums arī cieņu pret viņu valsti un valodu. Krievijā citai tautībai dod bietē tikai par to, ka viņi ir cita tautība. Vai tev Perduna kungs ir kāds iedevis bietē tīkai par to, ka esi krievs. Nav! Man arī nav, jo latvieši ir gudra un smlka tauta, kura prot ar cieņu pārdzivot mūsu lielās krievu tautības pārstavētāja Uškova kunga nekultūras demonstrēšanu. Tados brīžos man ir kauns, ka esmu krieviete un ka Ušakovs ir krieviets un ka tu, Perduna kungs arī.

P Pupiņa 21.12.2009

Svetlanai prēmija par labāko komentāru. Perdunus un urlas kopīgiem spēkiem izmēzīsim mēslainē.

S Sigurds 21.12.2009

Urla, kā tas ir pieder krieviem? Kā tp saprast? Maskava pieder krieviem, bet Rīga ne. Kaut ko esi sajaucis. Kā var melnstrādniekiem vesela pilsēta piederēt? Galīgi kaut ko putro. Vācijā turkiem nekas nepieder, izņemot slotas un lāpstas, tāpat Dubaijā pakistāņi melnos darbus dara, tāpat arī pie mums neizglītotajiem un bez valodas ir sava vieta ieņemta. Ja tu domā par Uškovu, tad viņš skaidri un gaiši nodemonstrēja savu ogļrača izcelsmi.

I instruktor 21.12.2009

O kak obi4no odin debil xrenj napisal i vse bezmozglije kinulisj umni4atj!Lu46e bi delom zanimalisj, a ne 4u6 tut pisali!boljnije!!!

Žetons Svetlanai :)
Es jau dūšīgi izsmējos par Perduna kungu :))
No strīdiem izvairos, tāpēc neko vairāk neteikšu .

. ....kl 21.12.2009

A kas tur bija? Kādu repliku šamais teica????

H Hugo Djego 21.12.2009

Es jau smejos par to, ka cilveks sev tādu vardu izdomā;)

M Māris 21.12.2009

Un Ušakovs visai valstij apgalvo, ka tās ir noguruma sekas. Mēs jau galīgie muļķi laikam! viņš nolaidās līdz slāvu prastuma padibenei un tēlo, ka viss tikai aiz noguruma. Kauns un negods!

K Kutuzovs 21.12.2009

Te viens jautāja, ko Ušakovs teica. Uškovs Rīgas Domes sēdē lietoja vārdus, kas krieviski apzīmē prostītūtu, kā arī vīrišķā spēka un veselības simbolu necenzētā redakcijā. Pilns internets ar video! skaties kaut vai www.klipi.lv

R Russkijpareņj 21.12.2009

Mi, rizškije russkije otkazivajemsja ot tokova mera. Možno, kone6no vsjakoje, no 6tob skazatj takoje!!!

P Pupiņa 21.12.2009

Un te lai neapvainojas krievu ļaudis-bet ir... nu ir tas slāvu prastums briesmīgs, un krievu ļaudīm, gribi vai negribi, tas pats no sevis izlaužas uz āru ( ir, protams brīnišķīgi izņēmumi-ta sauktā krievu inteleģence, par kuru varam lasīt vēstures grāmatās). Es neko nesaku: ir situācijas, kad gribas tā no sirds nospļauties un sūtīt visus pie velna, bet tam ir jāzina savs laiks un vieta...diemžēl daudzi mūsu krievu tautieši to nesaprot, vai vēl trakāk- neapzinās. Ušakovs nav vienīgais...

E Es 21.12.2009

V volchei stae volkom budesh...

S sss 21.12.2009

nez. man likās ļoti smieklīgi un smējos kā kutināts par tām replikām, bet nu jā- vieta neīstā.

P Pupiņa 22.12.2009

Nu smieklīgi, protams-es arī baisi hihināju...bet kauns tāpat man par viņu. Tā nedrīkst. Kulturālam cilvēkam tas nepiedien. Tikai jautājums: vai Ušakovs ir kulturāls?

I Ināraskaimiņš 22.12.2009

Šlesers jau arī nav labāks. Abi lieli aunapieres.