www.sudzibas.lv Hesburger Serviss nulle

Hesburgers Kauguros boring - Serviss nulle

Tas nu ir par traku! Vakar aizgāju ar darba kolēģi puzdienās īsi pirms 15 00 uz jauno hesīti Kauguros un gandrīz galus atdevu! Ja nomainiet recepti arizonas burgrerim tad vismaz pabrīdināt var? ! Iekodos un uguni spļāvu pēc tam! Chillī mērcē pludoja! Būtu vēl man vienam pie blakus galda puikam arī hesburgerī tas pats! Negribēju iet kasīties jo laika un vēlēšanās nebija un pie kasēm arī puišeļi kā mušas ziemas knapi kustās. Toč jāsāk uz lielupes hesīti braukāt tur ar visu ceļu būs ātrāk un nenoindēs! Pēdējā reize kad es tur eju!

S Smiths 03.12.2018

Saprotu ka tiko atvērts un tā tālāk bet nu ja nemāk atšķirt to ko liek iekšā tad kas vēl tālāk būs? Ja nu man alerģija uz chillī būtu bijusi?!

M Mego izmeklētājs 03.12.2018

Alergēnu klātbutne ir atzīmēta

S Smiths 03.12.2018

Arizonas burgerī nav jābūt chillī mērcei!

donna b 03.12.2018

PuZdienas , LOL. Bet kapec savu pretenziju nevareji tur izteikt?

S Smiths 03.12.2018

Rinda bija un laika nebija. Ko es tur ar aizkostu burgeri staigātu vienkārši man un pie blakus galda arī sīkajam bija chillī mērce iegrūsta parastās vietā.

B Bērziņš 03.12.2018

Laiks iemācīties pašam/ai gatavot puZdienas :D :D :D un mušas ziemas netraucēs :D

I Imbreds Vīrs 04.10.2019

Baltādaino cilvēku garšas palete ir kā zīdainim, vārīts burkāns ar zirņiem par asu :D