www.sudzibas.lv Hesburger vecnaja oceredj

Hesburger - vecnaja oceredj

Ocenj casto hozu v restoran bistrogo obsluzivanija i nikak ne mogu ponjatj pocemu rabotaet odin kassir, hotja kass 4 ili 5, kak ni zajdjosh postojannaja, beskonecnaja oceredj, neuzeli neljzja hotja bi esco odnogo kassira postavitj, nezaviduju rabotnikam.

K

MacBeton 26.01.2010

Iemācies valsts valodu. Apbižotie okupanti ibio. Ja jau jums te ir tik slikti tad brauciet mājās! Atradusies te princese, viņai bij rindā jāpastāv, šausmas! Aizraksti uz ORT, ka jūs, krievus, Latvijā apbižo.
Tikai ņemiet vērā ka pa jums, apbižotajiem, īstie krievi ņirgājas.

C chiepa 30.01.2010

tu idiot.. tik pat labi, vinjai esot - krievietei- ir majas.. kur braukt..
bet tev seit, driz pat majas nebus, nebus tevzemes. :D
nepalaid muti :P

S Sigita 02.09.2011

Tas ir tikai normāli, ka Daugavpilī ir rindas, jo cik esmu manījusi, pie kasas bieži strādā pati restorāna vadītāja, bet no kasierēm nav ne miņas. Tikai ļoti retos gadījumos, piemēram, pilsētas svētkos parādās 2 kasieres, labākajā gadījumā - 3.

F Fantom 07.05.2013

Andron Mc, fashistov na tebja ne hvataet, srazu pi v wtani nasral i russkim nozki vilizival, 4to svoj