Hesburger Valmierā - cūkkūts

tāda cūkkūts kā Valmieras hesburgeros nav redzēta nevienā fast food ieskrietuvē !viss no ieejas līdz letei nomētāts ar salvetēm, ēdiena atliekām, WC-labāk pat durvis nevērt.Publika-kā jau Valmieras jaunatne-pilnīgs vāks!'paši burgeri laikam tiešām ir no sprāgoņa, jo nebija ēdams NEKAS.Ja ir būts siguldā-tad diena pret nakti.darbinieki-kautkādi pajoliņi-tīņi, kas darba laikā pļāpā ar atnākušo iereibušo masu...
FUIJ VALMIERAI!

Z

S sauliite99 04.01.2012

Siguldā vispār tirgo norakstītos burgerus!tā kā |Valmierā nav tik traki!

S sabīnet 18.06.2015

Valmieras hesburgerā pie auto apkalpošanas rupji apkrāpj klieentus pasūtot burgerus vairumā neieliek visu pasūtijumu ( ČEKĀ SUMMA IR BET PASŪTĪJUMA NAU) aizvainojums jau nau par naudu vai par tiem burgeriem, bet vai tiešām hesburgerā ir tik mazas algas kad tā jaizturās pret klieentiem.

S Solvita 26.10.2019

Jāņparka hesburger Valmierā drīve in strādā tupas pārdevējas, kuras vai nu nejēdz izsekot līdzi pasūtījumam vai tīšu prātu apkrāpj klientus ne ieliekot pusi no pasūtījuma!
Citiem klientiem iesaku tur neiegriezties vai neaizbraucot prom pie lodziņa pārbaudīt vai tiešām viss pasūtījums ir ielikts.