www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss- nolaidība

Hesburger - Slikts serviss- nolaidība

Saldus vienmēr ir bijis man mīļākais hesburger, vienmēr smaidīgas meitenes , un gardākie burgeri.
Kas notiek pēdējā laikā ? Netīri galdi, aizbraucot ar ģimeni pēdējā mēneša laikā vienmēr jāprasa salvetes lai paši noslaucītu galdus!
Burgeri sausi , parasti piekodināju lai mega burgerī liek mazāk mērces , jo likās pārāk daudz, tad tagad jāprasa lai liek vairāk, vaitad meitenēm nau receptes?
Kafija - citreiz pustukša , citreiz ūdeņaina. Kas notiek?
Ņemot līdz pasūtījumu salvetes netiek ieliktas, mērces regulāri aizmirstas...
Agrāk pievēru acis uz dažām lietām, bet pēdējā laikā iet pa trauku!

N

BondsBonds 09.09.2017

Sauciet mani par ku kū, bet cik daudz un kādas sastāvdaļas atrodas ēdienā nenosaka "meitenes". Tāpat kā salvetes u.t.t.

Dainis 11.09.2017

Acīmredzot šī ''ieskrietuve'' neatbilst jūsu augstajiem standartiem, varbūt turpmāk ejiet paēst uz bibliotēku nr 1, tur gan jau, ka burgeri nebūs sausi.

F Fantom 11.09.2017

Drosi vien, ka vaditaja ir atvalinajuma ????

N nikakika 11.09.2017

Jautāju paziņai , kurai tur strādā draudzene , darbiniece esot teikusi ka vadītāja esot dekrētā , un esot cita viņas vietā...