www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss, ilgi jāgaida pasūtijums, trūkst prece

Hesburger - Slikts serviss, ilgi jāgaida pasūtijums, trūkst prece

Vakar 12.07.2023 devāmies uz Hesburger Olaine, Zemgales iela 1A, kā vienmēr veicām pasūtījumu caur Hesburger aplikāciju, lai atbraucot nebūtu ilgi jāgaida, pasūtījām uz visu ģimeni, ierodāmies un gaidam pasūtījumu! Pirkumu veicam 15:47-
2 Hesburger komplekti, viens vistas tortilijas komplekts, viens mega burgera komplekts un 2 gurku un 2 paprikas mērcītes, kopsumma 29 eiro! Nogaidījām 30 min, cilvēki kas tiko ienāk uzreiz saņem pasūtījumu un ēd, murgs…. Piegājām paprasījām cik vēl ilgi jāgaida, teica, ka vēl gatavo… labi gaidam… ienāk vēl un vēl cilvēki kuri neilga petiodā arī ēd, piegājām vēlreiz saka vēl gatavo, jautājums cik ilgi sanāk visu ko mums sagatavo atdot tiem kas pasūtīja? Tā ir tāda veida necieņa, jo esi samaksājis un atcelt pasūtījumu vairs nevari? Pirmo reizi ar ko tādu sastopos aplikāciju izmantojam gadiem, būtu iespēja atceltu pasūtījumu jau pirmajā pustundā! Vēlreiz gājam prasīt, kas ir 3 reize un beigās pasaka jā tūlīt būs, pagāja gandrīz stunda, iedeva mums pasūtījumu, vajadzēja jau uzreiz apskatīt, jo ņemot verā to, ka viņi neprot pieklājīgi apkalpot, neseko rindām, saka ka gatavo, bet negatavo tad vajadzēja skaidri saprast, ka arī pakalpojums būs sniegts nepilnvērtīgs, bet nogaidītā stunda jau iekavēja mūsu plānus un pamanījām nepilnvērtību tikai mājās, pasūtījumam trūka vistas tortilija… pretīgi nekad vairs neiešu uz šo restorānu, plukatas ne pārdevēji, varbūt kamerās var redzēt, ka nepievienoja produktu, ganjau kāda pati norija.🙄🙄🙄 pretīgi tiešam, ka samaksā un beigās nogaidi stundu, un pretī saņem vēl preci ar iztrūkumu!

25.09.2023