www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Reiķina nr.619749
Labdien, esmu ļoti neapmierināta.
Nopirku 2 siera burgerus un vienu vistas tortiju.
Ar burgeriem viss, ok.
Zinju, ka tortiljai jābut asajiem halapenjo pipariem un mercei..net man iedeva pasausu tortilju un bez pipariem. Es 2 reizes piegāju un teicu, ka bav pievienots, bet meitene atkārtoti, sacija, ka noteikti ir un noteikti, ka apakšā. Es vēl reiz saku nav pievienosiet var but tagad vismaz, vinja man neko neatbildēja, es biju jau pusi apedusi.. Ne mērci ne piparus tur neredzeju, tā ari aizgāju neapmierināta.
Ar cien. Liene Č

16.03.2019

Papildināts Liene Čatrauska 16.03.2019

Es tiesi eju uz Hesburgeru, jo jums vienmēr labākās tortiljas.

L Liene Čatrauska 16.03.2019
Slikts serviss

Apkalpoja mani meitene. Nebija tortilja, ne merce, ne asie halapenjo pipari.. Prasiju vai ir, man saka ir gan, jau apaksa.
Ta ari nebija uz ko teicu, lai pievieno, ignoreja. Ta ari aizgaju neapmierinata.
Eju tieši uz hesburgeru, jo jūsu tortilja ar vistu ir pati garsīgākā. Bet... Redz dazi nemak un negrib darit savu darbu par ko jūs viņiem maksājat.

S Sudzibas.lv Admin 16.03.2019

C critical thinker 16.03.2019