www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Es aizgāju uz Origo Hesburger, pasūtīju burgerus ar kakao, bet tomēr kasiere izdomāja, ka man labāk garšotu melna kafija (ko es nedrīkstu dzert). Vēlāk es lūdzu, lai jau uztaisītās un atnestās melnās kafijas vietā atnes manis lūgto kakao, bet kasiere atteicās to darīt apgalvojot, ka viņa to nedrīkst. Nauda tika samaksāta, bet tomēr pie sava kakao netiku. Vai tiešām es pati vairs nevaru izvēlēties ko es vēlos?

K Kenbi 14.11.2017

Ja atnesto kafiju nedzērāt un uzreiz nosaucāt saprotamu iemeslu, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām dzērienus apmainīt. Vēl būtu jāparbauda, kas rakstīts čekā (kakao vai kafija), lai būtu pierādījums menedžerim vai uzraugošajam personālam.

S Stefānija9109 16.11.2017

Nedzerta kafija tika aiznesta atpakaļ, apmainīt atteicās, tāpēc atstāju to turpat uz letes.

S Stenlijs 17.11.2017

Nu Hesburger kafija vai kaka-o dzert ir sevi necienīt. Tas ir duļķains ūdens nevis dzēriens.

TasEsLV 17.11.2017

šajā gadijumā bija jāaicina vadītājs, un viss. ja vadītājs nesaprot vai nav zvans uz biroju, lai kāds sīkums būtu kafija, šajā gadijumā jums bija taisnība.

N Nu a vot 11.02.2018

Caur drive-in pasūtīju 2 neasus vrapus un siera burgerus bez sīpoliem. Un kā jau vienmēr neviens to nedzird... Burgeri no stāvējuši kādas 2h un ar sīpoliem. Vrapi assi. Un vai jūs varētu pateikt kā var sačakarēt pat Sprite?

S Stenlijs 12.02.2018

Kur tu esi rāvis, ka tas ir restorāns un sastāvdaļas vari komplektēt pats? Sprite var sačakarēt elementāri, beidzas pulveris tad dabū pliku gāzētu ūdeni.