www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Labdien,
Es pasūtīju lielo vistas burgera komplektu un man teica,lai es uzgaidu kad atnesīs burgeru. Tikmēr pieņēma citus pasūtījumus. Apakalpoja visus citus izņemot mani. Es nogaidīju 30min un nesaņēmu pasūtījumu un aizgāju. Tur vajadzētu iejaukties vadībai,jo Merķeļa ielas Hesburger ir haoss nevis apkalpošana. Darbinieki skatas sienā.

P PurvaBrideejs 16.09.2017

Man ir bijis līdzīgi, bet nu uz tādām vietām strādāt iet cilvēki, kuri neko labāku neprot, var jau saprast un tādā ziņā nav žēl pāris noziedodos eiro.

BondsBonds 16.09.2017

Sapņu darbs. Visi tur vēlas strādāt. Kāpēc neej uz vietu kur burgers maksā 7-10 eiro. Tur viss būs zibenīgi.

C Cits skolnieks 18.09.2017

Vispār ja jūti ka viņi paši nepienesīs to burgeri ej jautā pats, jo darbinieki no stresa un slodzes mēdz aizmirst, jo kā jai teici - klienti daudz bija. Arī hesī algas diezgan labas tākā tur nestrādā tikai neizglītototie

S skelllo 19.09.2017

Nu vispār Hesburgerā ir diezgan normāla alga, salīdzinoši ar citām vietām! Tas pats narvesen cik redzēts, strāda visu dienu, un menesii saņem labi ja 450 eur! Kamēr hesburger LABI STRĀDAJOT VARI SAŅEMT VISMAZ 600!