www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Bauskas Hesburgers ir murgs! Biju 26.06.2017. Nepietiek jau ar to vien , ka nekad neiedod salvetes. Un es domāju, ka pircējiem ir "ļoti jauki" ēst frī kartupelīšus , kuri ir nevis ielikti ar speciālo lāpstiņu , bet ar rokām , un meitenēm , kas strādā kasē tas šķiet ļoti smieklīgi un,lai neviens to neredzētu meitenes pieiet viena otrai priekšā . :) m

veesaa007 26.06.2017

Šķiet, ka Olgai ir paranoja. Varbūt arī kāds izseko?! (c- lai neviens to neredzētu meitenes pieiet viena otrai priekšā). Un es tiešām reāli nevaru iedomāties, kā ir iespējams KARSTUS kartupelīšus pagrābt ar sauju no KARSTAS pannas.

O olgabubasnova 27.06.2017

es jau neteicu , ka viņas karstus ņēma ar rokām , viņas ņēma tos kuri vēl nebija izcepti :)

Dainis 27.06.2017

No fritiera verdošās eļļas izvilka ar kailām rokām? noteikti bija ļoti smieklīgi :D

O olgabubasnova 27.06.2017

nu ja , ka bija , traks tu Daini esi , es jau saku, ka aukstos frī ar plikām rokām :)

C critical thinker 27.06.2017

nu un, tie kartupeļi tiek izvārīti. Un kad kartupeļus mizo ar kailām rokām, tad jau vispār ārprāts, ne?

O olgabubasnova 27.06.2017

vispār jau tas,manuprāt, ir antisanitāri , un vēl ņirgt visu klientu priekšā , tik patīkami visiem :)

C critical thinker 27.06.2017

kas tieši ir antisanitāri? 100 grādos viss tiek izvārīts. kā teicu, vārītus kartupeļus taču arī mizo un un aiztiek kailām rokām.

par smiekliem. nu, ja bija konkrēti, protams, pretīgi, bet varbūt īstenībā viņas savas mēnešreizes apsprieda

O olgabubasnova 28.06.2017

lai savas mēnešreizes mājās apspriež

A Alahabar 29.08.2017

Godīgi? Bauska jau 9 sledz ara siltuma iekārtas un vienmēr kartupeļi pec 9 vakarā ir remdeni. Gaļas jēlas burgeros,kafija pus 10 vairs nav pieejama un vistas burgeris netiek cepts jo redz neesot maizes. Nekad nav bijusi vajadziba sudzeties,bet pedeja laika šī bauskas iestade ir nolaidusies