www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Ar draugu bijām hesburger 2 dienas pēc kārtas.Piektdien, 28.10 grīda bija lipīga un nemazgāta, sestdien tā joprojām nebija izmazgāta, kas liecina par to, ka vairākas dienas telpa netiek kopta, uz krēsliem mētājas ēdienu paliekas. Pasūtījām tortilju-likām pārtaistīt, jo tā bija neēdama-slapja, mīkla juka ārā. Vismaz paši atzina, ka tā nav jābūt un pārtaisīja. Pasūtījām ari frī kartupeļus, kuros daži bija gandrīz melni. Biju ļoti dusmīga. Vairs nekad uz turieni neiesim!

D

Nevajag melot! Arī es gan 28. oktobrī, gan 30. oktobrī biju Hesburger, un ne tikai grīda bija tīra, bet arī kā par brīnumu pat rinda nebija liela! Laikam tāpēc, ka DA2611, uz turieni vairs neiet :)

Arī šodien, 31.10 biju tīšām iebraucis Hesburger. Un atkal, viss kārtībā.

K kanijote 31.10.2016

Un kura hesburgera tas bija? Nav nekas paskaidrots.Divas dienas bijat,bet vairs neiesiet.Ko tad otra diena aizgaji? Lipiga grida var but vakara, Jo apkopejas tur nav.Pardeveiem gan est jums japardod, gan tualetes un zales meslus pec jums vakt.Un pec aizversanas vel visu restoranu pa bezmaksi vakt.

M Mārtiņš.V 22.11.2016

Normālam cilvēkam vajadzētu saprast,ka grīda tada vieta var nosmereties stundas laika,jo daudzi ir - lej dzērienus lauka, nenovac aiz sevis paplates,un ed uz vietas kaut vai pasuta edienu lidzi nemsanai.Neput no musas ziloni!Atnāc uz to ieskrietuvi devinos no rita,un tad sudzies,ka grida nav mazgata divas dienas,ja vsp bus par ko sudzeties!