www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Šausmīgi ilga apkalpošana nāku te jau kuto reizi, burtiski vienu ģimeni apkalpo 20 minūtes, kamēr rinda stāvu rakstu sūdzību, ēdiens ar nav no tiem labākajiem tas ir neizturami. Vārteju šo vietu 10/10-labprat pastāvētu rinda vel.... es vēlos nomirt

donna b 19.09.2016

Ko tad tu tur ej ka aita kartejo reizi, ja tik nepatik? Ej uz McD, tur atri apkalpo un sad tad so fast food var apest. Kada jega sai sudzibai?

A AGr 19.09.2016

Es arī nespēju saprast sūdzības, kas sākas ar "kārtējo reizi". Bet laikam ir cilvēki, kas no kļūdām nemācās.

C Chelsey 19.09.2016

:D Labi, ar to gaidīšanu ir tā, ka nevar zināt, vienu reizi būs ātrāk, citreiz nē. Bet par to, ka ēdiens nav no labākajiem, nu ko lai saka- lol :D Ej uz Vincentu, tur būs labāks ēdiens, bet ak jā-būs vēl ilgāk jāgaida. :D ej vien uz Hesīti un ēd savus burgerus ar frī par 3€, neko citu neesi pelnījis. :D

iDmore 21.09.2016

Ir nācies ilgāk gaidīt Drive, bet ne tik ļoti, lai ceptu par to sūdzību.. Rodas iespaids, ka reizēm cilvēkiem vienkārši nav ar ko aizpildīt savu brīvo laiku, kā rakstīt bezsakarīgu sviestu..