www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Ar ģimeni ieradāmies Hesburger Saldū, lai pavakariņotu, bet kad ienācām iekšā visi galdi bija ar drupačām un netīri no iepriekšējajiem apmeklētājiem, tādēļ pašiem nācās tos ar salveti notīrīt. Nākošais pārsteigums bija, kad atnesa mega burgeri, kurā bija garš, melns sieviešu mats. Bija arī pasūtīta suliņa, ko neatnesa uzreiz, bet bija jāiet, speciāli jālūdz, lai atnes. Esmu ļoti vīlusies, jo šim Hesburger restorānam ir balva par labāko Hesburger restorānu 2015. gadā gan reģionā, gan Latvijā. Pārdevēja bija Dana R. Bet plus par to,ka pārdevēja atvainojās.

iDmore 05.04.2016

Ja jau bijusi 2015. gadā balva, tad spriežot pēc stāstītā kādam ir bijusi slikta diena, jo negribētos ticēt, ka tā tur ir patstāvīgi..