www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Apkalpojošajam personālam ļoti slikta attieksme pret klientiem. Pēdējā mēneša laikā esmu iegriezusies ēstuvē vairākas reizes un katru reizi kāds uzrūc virsū. Šovakar (01.02.24. 21: 26) iegriežoties tur un veicot pasūtījumu atkal saskāros ar šo nepatīkamo attieksmi pret klientu. Saņemot pasūtījumu radās jautājums par pasūtījuma sastāvu, jo tas bija nepilnīgs. Pretī saņēmu ļoti rupju atbildi un faktu ka, tas vispār nav mans pasūtījums un viņa neesot to vēl nemaz uztaisījusi. Uzskatu, ka apkalpošanas sfērā būtu jāizturas kaut cik cilvēciski, nevis jārūc visiem virsū, ja pašai nav bijusi izdevusies diena. Pēdējā mēneša laikā attieksme tiešām tur ir bijusi drausmīga. Ierodoties tur jūties negaidīts un nevēlams.

01.02.2024

_