www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Tā ir pirmā un pēdējā reize 14.05.2022. , kad apmeklēju Hesburger Jelgavā, loka maģistrālē.

Apkalpošana nelaipna, vistas tortiljas viduvējas, tā kā ēdām uz vietas, gājām uz otro stāvu, galdi netīri, lipīgi, uz grīdas mētājas kaut kādas salvetes, kartupeļi frī. Tualetes netīras, podi apdirsti, tualetes papīrs izmētāts pa visu grīdu. Pilnīgi pretīgi bija tur uzturēties. Par velti izmesti ārā 12,30 eur. Publisks fui Hesburgeram!

14.05.2022

Life_is_life 15.05.2022

Tas jau klientu darbs...

V Vīlusies Hesburgerā 15.05.2022

Saprotu,ka paši klienti tur visu piemēslo, bet kāpēc apkalpojošais personāls vai apkopējs tur neko nav satīrījis?

Joe Rogans👽 15.05.2022

Aizvakar mobilo pasūtījumu gaidīju 70 min. kaut bija paredzēts saņemt jau pēc 15. Beigās burgers bija auksts un garšoja pēc švammes. 🍔🧽 Saprotu kases aparātam bija tehnika ķibele, bet varēja jau uztaisīt jaunu burgeru.

V Vīlusies Hesburgerā 17.05.2022

Ļoti labi Jūs saprotu. Acīmredzot šāda attieksme pret klientu ir normāla.