www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Lai ietaupītu laiku, nolēmu pasūtīt caur aplikāciju, lai pēc 15 min ir gatavs. Hesburger pasūtījumus glabā 25 min. Hesburger ierados pirms norādīta laika, taču ieejot tajā iekšā, bez uzlausīšanas, ka mans pasūtījums ir gatavs, man lika gaidīt laukā, jo pārāk liels cilvēku skaits atrodas telpā. Beidzot, kad biju izstāvējis rindu, man paziņoja, ka esmu nokavējis 2 min un to ka ēdiens ir izsviests laukā. Rezultātā par 13 euro nesaņēmu neko, tikai darbinieki smejoties piedāvāja aukstu kafiju, jo to viņi drīkstot pasniegt. Turklāt laikos, kad dzīvojam globālās sasilšanas laikmetā, kur ēdienu nozare ir viena no ietekmējošām nozarēm tā veicināšanā, daži izdomā, kad pēc 25 minūtēm ēdiens ir jāmet laukā. Kādēļ? Pērkot uz vietas daudz reizes esmu saņēmis aukstu ēdienu un esmu pārliecināts, ka dažreiz tas klientu sasniedz daudz vēlāk kā pēc 25 minūtēm.

18.08.2021