www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Labdien! 24. Augusta pēcpusdienā veicām mobilo pasūtījumu, stāvot Rindā. Rinda bija diezgan gara, un tā kā steidzāmies (4 cilvēki) , tad veicām mobilos pasūtījumus ar cerību, ka saņemsim vēlamo diezgan ātri. Bet bija otrādi... Meitene, kura bija aiz mums un pasūtīja pati pēdējā pie kases saņēma ēdienu ātrāk nekā mēs ar mobilo pasūtījumu. Pārdevēja lika čekus pie bīnes un mūsu pasūtījumi bija pēdējie. Zinu, ka mobilajiem un drive in pasūtījumiem ir priekšrocības (priekšroka) , bet šajā reizē tā nebija. Esmu strādājis Hesburger restorānā un zinu, ka mobilie pasūtījumi jāgatavo tiklīdz ir saņemts ar norādījumu nekavējoties (mēs norādījām) ceru, ka šādi vairs nesanāks un lai jauka turpmākā darbība Rīgas Hesburger katoļu ielā.

25.08.2020

R