www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss aka personālam laikam kronis galvā

Hesburger - Slikts serviss aka personālam laikam kronis galvā

Negatīva pieredze ar Hesburger TC "DOLE" ir gan paziņām, bet nu jau arī man pašai. Divreiz. Pasūtījumu veicu caur BOLT FOOD. 40% no pasūtījuma summas tika atgriezta, jo vairāku pozīciju vienkārši nebija. *nebija pirmā reize. Labi, devu otro iespēju. Ieredos šodien (05.02.2023.) ~19:00 klātienē veikt pasūtījumu. Pati esmu strādājusi apkalpošanas sfērā, esmu līdz pēdējam iecietīga, visu cenšos saprast. Personāls ne vienu vien piktu skatienu veltīja pirms vispār pieņemt pasūtījumu. Kad visbeidzot tas notika runāja tā, itkā tikai pircējam šo visu vajag. Apkalpoja pie kases puisis ar melnbaltiem matiem (split matu krāsojums). Puisis pieņemot pasūtījumu, nu ar visu savu būtību, izrādīja savu antipātiju un pasīvo agresiju. Ievadījis pasūtījumu aizskrēja, neizsniedzot čeku un nepaņemot naudu. Labi, ja būtu darba daudz, bet nu viņš nemaz nesteidzās darot jebko. Neredzēju šķērsni pabeigt iesākto. Izsniedzot pasūtījumu nomurminājis to sev zem deguna un neapmierināti paskatījās. - Kā man saprast, ka tas ir domāts man? Kliegt nav obligāti, bet nu agresiju arī nevajadzētu.
Bet nu... klausoties pieredzi no citiem diemžēl ticu, ka administrācijai arī būs vienalga. Cenas ir jau augstākas nekā McDonald'ā , bet attieksme kā sazin kur.

06.02.2023

G Gonzo23 06.02.2023

Bieži iebraucu autokasē tur, vienmēr laipna apkalpošana un superīgās meitenes taisa ēst garšīgi, konkrēto puisi gan neesmu manījis.

A Alicent 06.02.2023

Pagājušā gada rudenī tur biju bieži. Ļoti jauka komanda bija. Par meitenēm nevaru nepiekrist, arī laba pieredze.