www.sudzibas.lv Hesburger Slikts servis

Hesburger - Slikts servis

Very Rude suff named Žanna. We came in wirh a very good mood and left very uneasy. ŽAnna had very Rude and aggressive tone that put us off.

Loti rupja darbiniece vardā Žanna. Mēs ienācām priecīgi un aizgājām ļoti apbedinati. Tada sajuta ka runātu ar mums ka ar suniem. Žannai bija loti agresīvs un rupjš tonis, bija bail pat pasūtīt pēc ta ka viņa atbildēja ar: nu, nu, kadu merciiii, man nav ko atdod (no skaidras naudas) . Var taču visu mierīgi pateikt bet te reāli sajutos ka tāds suns. Loti apbedinati aizgajam.

08.07.2023

Nu un?.. Siguldas Hesburgerā manu radinieci kas ļoti labi runā latviski (pati pardevēja rīgas veikalā) pardevējs atteicas apkalpot tikai par to ka viņa ar savu 6-gadīgo dēlu... ARPRĀTS!.. UZVEDAK KRIMINĀLI: RUNĀJĀ KRIEVISKI!

*UZVEDAS KRIMINĀLI:^

K Kristiāna Voļika 22.07.2023

Ju tas ari ir traki un nepareizi bet kapec to meiginat izmantot ka kadu pretargumantu man? Ta never runat ar cilvekiem. Es pati dzivoju Anglija un tapec laikam tik loti nepierasti bija ka ar mani ta runa ka pret suni bet laikam Latvija ta jau ir Norma.