www.sudzibas.lv Hesburger Slikta apkalpošana

Hesburger - Slikta apkalpošana

Labvakar! Gribu izstastīt savu stāstu par Hesburger darbinieku. 04.12.16 mes nolemam apciemot Hesburger, kurš atrodas uz Brīvības 299. Mūs apkalpoja puisis kuru sauc Jurijs K.
Kad mēs pasūtījām vistas burgera komplektus, vinš sāka strīdēties ar mums, un bija tāda sajūta ka nirgājas par mums. Gaidijam ka šīs darbinieks atdos kartupeļus mums parak ilgi, mērces vispar aizmirsa iedot. Pēc tam es atnacu pēc mērcem, paprasiju un redzēju ka burgeri ir gatavi, un es gāju atpakaļ, domāju ka viņš atnisis uzreiz, mazums neieraudzīja. Gadās.
Bet vēlāk es biju šokā, tam ka cilveks bezatbildīgi izturās pret darbu. Viņš uzvilka cimdus un aigāja uz tualeti uz 7-8 minūtēm. Pēc tam izgāja, ieraudzija vai atcerejās par burgiriem, ka vajag atdot, noņēma cimdus un nenomazgajas rokas atdeva mums burgerus. Uz to brīdi viņi bija gatavi apmēram 15 min.
Secinājums tāds:
1.Cilvēks ļoti lēni apkalpo
2.Cilvēks ir aizmāršīgs
3.Nelīdzsvarots
4.Par higiēnas prasībām, es vispār klusēšu.
Ludzu dariet kaut ko lietas labā.

Latviešu tautas 07.12.2016

А ты видел как он в туалете руками месил? Нет? Ну тогда в чём проблема?

S skidka 07.12.2016

Atlaidi vismaz uztaisíjá?

A ajren 07.12.2016

Ne, pat neatvainojas ka ilgi bija jagaida.

Latviešu tautas 07.12.2016

Я бы ещё плюнул в ваш бургер...

iDmore 08.12.2016

Šādas lietas ir jārisina uz vietas, nevis jāraud šeit..

M Monika Vapne 30.07.2017
Negaršīgs sprite

Pasūtiju ar draudzeni mega burgera mazo komplektu ar sprite.Mēs abas to pagaršojām un tas garšoja pēc gāzēta sālsūdens.Bija jaiztiek ar draudzenes mazo fantu,jo jaunu negribējās pirkt.