www.sudzibas.lv Hesburger Slikta apkalpošana

Hesburger - Slikta apkalpošana

Labvakar šodien 26. 07. 2016ap pulkstens 18. 00 biju iebraukusi Hesburger Riga Katoļu iela 4 velētos sūdzēties par jūsu personālu nesmuko interesantos pret klientu es puisim palūdzu Colu bez ledus līdz ņemšanai viņš man ielika ledu un ielika nepareizas mercites un bija loti nesmuki salikts masins ta kaut kādam sunim vel piebildīšu ka no puiša nāca smaka pēc alkohola vai tiešam jums nav normālu darbinieku kam strādāt pēc ši gadijuma vairs nevēlos apmeklēt Hesburger ja jau ir vienalga kādi tur strādā un apkalpo klientus Linda cero ka problēmas tiks atrisinātas

L Laizonis 26.07.2016

Lasot šo murgu,rodas iespaids,ka Linda pari ir alkohola reibumā

V Vecmilgravis Osis. 27.07.2016

Linda, kādu alkAholu lieto TU?

M MenesaDarbinieks 22.08.2016

- Lol :D Es strādāju tajā Hesī un tieši šajā maiņā biju.:D Bet tur jau bija tas prikols, ka šīs sūdzības rakstītāji paši bija zem riktīgiem grādiem.:D
Bet jā, viņi vēl joprojām nāk ēst pie mums un protams, smaidīgi, izlikdamies, ka neko nezin.:D
- Vēlos kaut toreiz tiešām būtu sametis, kā sūdzībā rakstīts: 'Kā suņiem'.;D