www.sudzibas.lv Hesburger Slikta apkalpošana

Hesburger - Slikta apkalpošana

Pienākot pie kases, lai veiktu pasūtījumu, stāvēju pāris minūtes, redzēju 2 čekus kā pasūtījumu, vienu tikko pieņēma no auto drive, Rinda arī pirsms manis nebija, un skatījos kā meitene Baiba lēnām darbojas, te pie fritiera, te pie kartupeļiem, pienāk pie kases, bet mani neuzrunā pat neskatās, kožlā kožleni ar muti vaļā, atkal aiziet, bez steigas kko darīt! Biju jau nokaitināta, negribēju uzbāsties un aizgāju uz labierīcēm, lai pārdomātu, vai tiešām šeit vēlos ēst, sakarā ar sliktiem laikapstākļiem pierunāju sevi palikt! Atnākot atpakaļ, nu jau atnāca otra darbiniece, kura laipni uzreiz mani apkalpoja, tur pretī Baiba pamanot mani, arī pieiet pie otras kases un uzreiz uzrunā tikko pienākušo klientu, protams sejā bija manāma neapmierinātība!
Mīļie, ja darbs ar cilvēkiem tik ļoti nepatīk, lūdzu darāt ko citu, jo man ļoti skumji paliek, jo jūtos kā traucēklis, negaidīta un vēlams redzēt mani aizejot nevis nākam!
Lūdzu padomājat par attieksmi un enerģiju kā strādājat!

31.10.2023

K

Velvetpopstar 31.10.2023

Varbūt Baiba tieši Jūs negribēja apkalpot?

K Katrinar 31.10.2023

Tas bija skaisrs ka negribēja tieši mani apkalpot ,tāpēc jau arī ir šī sūdzība ! Un tāpēc jau raudu te ,mani apbižoja vietā kur ,manuprāt ,tāda attieksme nav pieļaujama !

K Katrinar 01.11.2023

Un interesanti ,cilvēks kurš stradā tādā vietā,tādā amatā vēl domā ,ka ir iespēja izvēlēties ko apkalpot ko nē .. 🙈🙈 ļoti nožēlojami,šo restorānu vairs neapmeklēšu arī citas vietas ne , un ieguvēja ,šķiet ,esmu es ! Paldies Baibai ❤️

A annaute 01.11.2023

Varbūt vienkārši nobijās no Jums.

S Sīka2 31.10.2023

Aizej un paraudi.

Aizej izaudz

G Gonzo23 01.11.2023

Ko jūs pasūtījāt?

Sojas tortīlijas koplektu

K Katrinar 02.11.2023

😆 varbūt,bet tad lai strādā citu darbu ,izskatījās jau gan” svarīga un nopietna sieviete “
Viss jau labi ,nebiedēšu vairs Baibu ,kā arī citus Hesburger darbiniekus 😄