Hesburger Sigulda - burgeri

Sākas kaut kada nolaidība.. Jau vairākas reizes cik esam bijusi Hesburger Sigulda restoranā, mums iedod nostāvējušos burgeru, Maizite ir cieta, gala sausa, un meerciites iesuukushaas maiziitee apkaart ar zdelteniigu pleeviiti jau.. kaa jau sastaaveejies.
Nav patiikami eest vecu burgeru... es tachu maksaaju par to, . pilniigi tadu atverot gribas iemest giimiii vinjiem.. [slēpt]@ nu kas taa par lietu... [slēpt]@

Z

S Sauliite 15.09.2011

Un kāpēc tad negāji atpakaļ pie pārdevēja ar sūdzību?

T ToSauliite 15.09.2011

Urrā, Sauliite pamodusies! Labdien!

S Sauliite 15.09.2011

jau sen :)

T ToSauliite 15.09.2011

Vakarā arī uzspīdēsi?

I inata 18.09.2011

Es tadu iestadi neapmeklēju vairs, kopš vienu reizi saindējos ar viņu ēdienu.Lieki piebilst, ka biju kopa ar bērnu.Tikai noveicas, ka mums abam tas beidzās viegli.
Tas gan nebija Sigulda, bet Alfā.

A Antra 07.10.2011

tas nozīme ka Sigulda tirgo remove, burgerus ko reali vajag mest miskastē! norakstītos! publisks fui Siguldai! un doma ka vel labākais hesīts, smieties gribas! :D

V vesma 21.12.2012

Labdien ta nau taisniba ka Siguldas hesitis tirgo norakstitos burgerus.