www.sudzibas.lv Hesburger Uzmanību! Hesburger ekonomē uz ēdiena piederumiem, tādēļ tos vairs neizsniedz!

Hesburger Rīga Deglava - Uzmanību! Hesburger ekonomē uz ēdiena piederumiem, tādēļ tos vairs neizsniedz!

Restorāna Hesburger Rīga Deglava apkalpojošais personāls pēc vairākiem lūgumiem atteicās izsniegt dzēriena vāciņus un salmiņus, pamatojot, ka tos neizsniedz tiem, kuri maltīti ietur uz vietas. Arguments, ka vāciņi un salmiņi nepieciešami bērniem, tika noraidīts. Diemžēl, ilgi nebija jāgaida, kad bērna dzēriena plānā papīra glāzīte dzerot salocījās un izkrita no rokām, pilnībā aplējot drēbes. Brīvdienu plāni tika iedragāti. Personāls neatvainojās un vainoja bērnu. Tas ir pilnīgs absurds! Somijas Hesburger mātes uzņēmuma vadlīnijas neļauj franšīzes uzņēmumiem atkāpties no noteikumiem un neizsniegt nepieciešamos piederumus, it īpaši, pēc lūguma. Hesburger vadība nereaģē. Pieprasām paskaidrot, kāds Somijas Hesburger noteikumu konkrēts punkts pieļauj atteikt klientiem nepieciešamos ēdiena piederumus? Vai arī turpmāk Hesburger Latvijā neizsniegs dzēriena vāciņus un salmiņus restorānā?

Komentāri (4)

Good Intentions 09.04.2024

Ieteiktu apmeklēt citu iestādi ar veselīgāku pārtiku.

B Bratva 11.04.2024

Personāls droši vien ir nepareizi sapratis uzņēmuma vadlīnijas... Man vienmēr visos Hesburger izsniedz nepieciešamos piederumus.

S sannas 12.04.2024

Saprātīgs vecāks nekad savus velnus nebaros un nedzirdinās tādos "ūķos". Žēl man to bērnu, kurus indē nost paša vecāki.

S sannas 12.04.2024

* bērnus

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes