www.sudzibas.lv Hesburger Плохое обслуживание

Hesburger - Плохое обслуживание

Добрый день, сегодня 24.06.2013 в 16.30 в ресторане- фаст фуд столкнулись с очень неприятным продавцом. Он не поприветствовал нас и нам самим пришлось искать его внимания, далее он не понимал что мы от него хотим так как вообще не мог говорить на русском. Вместо Фанты и Спрайта дал Колу, не дал чек, грубо переспрашивал что мы от него хотим. Так как сегодня у всей страны праздник мы долго искали место где бы можно было покушать, почти везде сеть Хесбургера была закрыта, видимо молодой человек хорошо отметил праздник и был явно в алкогольном опьянении, не очень приятно когда тебя так нагло обслуживают с запахом перегара и красным лицом и глазами. Далее мы слышали как этот человек обслуживал других русскоговорящих , кого то ещё похуже чем нас. На кухне было 3 человека, девушка и два парня, один из них на кухне - Кристап и наш кассир . Когда нам надоела вся ситуация, мы подошли к нему и спросили его имя, они все засмеялись и делали вид что ничего не произошло, но мы не отходили и в конце концов они общим собранием решили назвать его Петерисом ( истинное имя или нет- мы не знаем). Ужасное обслуживание, наглость, и абсолютное неуважение к людям выразил этот коллектив.

S smīkņa 24.06.2013

Ja redzējāt, ka Pičuks nesaprot krieviski, kāpēc nemēģinājāt runāt latviski? Kaut ko taču par cieņu pret cilvēkiem rakstījāt.

A alinaa 25.06.2013

Nemeiginajam? :D
Es loti atvainojos, bet mes varam runat latviski, krieviski un angliski ! loti interesanti kad vinu pieniema darba, par ko domaja vina vaditajs? par to ka visi krievu cilveki prot latviesu valodu? bet tie kuri atbrauca no arzemem? ko viniem lai atbrauktu pie mums jazin latviesu valodu? :D jociga jums pozicija ir, aizstavet cilveku kurs strada ar klientiem alkogoliskaja reibuma un vienlaikus neko nesaprot :D kapec mums jamaksa savu naudu un jaboja garastavokli svetkos kad kasieris labi "noligoja"! Klients- ir musu vertiba! Un par to jadoma, kad kasieris izvelas darbu ar klientiem, man ka pircejam gribas lai mani labi apkalpoja, un man ir savas tiesibas runat tada valoda, kura man gribas ;) jauku dieninu

U uzzy 25.06.2013

Alinaai!

Principā viņa pienākums ir apkalpot valsts valodā - tā ir vienīgi un galīgi - LATVIEŠU VALODA!

Par pārējām valodām jau ir tikai un vienīgi pretīmnākšana klientiem un laba biznesa pamatlieta. Tā kā viņš neprata (vai vienkārši negribēja saprast) krievu valodu ir tikai šo divu lietu neievērošana. Par pārējām lietām tur nu vienīgi varu piekrist, ka Jāņi tika droši vien nosvinēti ar pārdzeršanos un uz darbu ieradies tikai un vienīgi piespiedu kārtā. Diemžēl no mūsdienu jauniešiem nevar nekādu atbildību un darba kultūru prasīt, jo vienkārši viņi nespēj ar savām nodzertām un neattīstītām smadzenēm to panest. (ir arī izņēmumi, bet nu to nav daudz)