www.sudzibas.lv Hesburger Plāksteris burgerī

Hesburger - Plāksteris burgerī

Labdien,

Mūsu atgadījums notika 9.06.2012 Jelgavas Hersburgerī. Ap 3 naktī iebraucām paēst, apkalpoja meitene ar tumšiem matiem un bija vel viena gaišmate. Apkalpošana bija laipna, uz paplātes salika mūsu pasūtīto un mēs devāmie uz otro stāvu. Viss bija labi līdz brīdim, kad vienam no mūsu kompānijas iekožoties hesburgerī tika konstatēts plāksteris. Tas bija ļoti nepatīkams brīdis. Pārdevēja protams tikai 1x atvainojas un pateica, ka tūlīt pārtaisīs. Protams, pārdevēja uznesa pārtaisītu hesburgeru. Mēs viņai aizrādījām, ka tas nebija smuki no viņu puses uz ko viņa mums atbildēja, ka mēs visi esam cilvēki un varam kļūdīties. Nu es šaubos vai tie cilvēki kuri strādā ar ēdienu tā vienkārši var kļūdīties. Beigās pārdevēja tā izteicās, ka mēs palikām vainīgi, ka atbraucām 3 naktī paēst. Uz šo iestādi es vairs nedošos. Ja cilvēks sagriež pirkstu un uzliek plāksteri tak var uzvilkt cimdus. Bet acīm redzot šim abām meitenēm bija pilnīgi vienalga. Domāju, ka attiecīgajām iestādēm vajadzētu pārbaudīt kādi apstākļi ir šajā Jelgavas Hesburgerī.

K

L Lelle Bez Matiem 11.06.2012

sūdzibas jēga skaidra, bet ko tad jūs īsti gribējāt no vinas saņemt, vēl bez atvainošanās un pārtaisīta burgera?

Ausainītis 11.06.2012

Interesanti, kāda gan izskatītos lelle bez matiem? Foto studijā!

R ri4y 11.06.2012

Slikta sūdzība! Es saprotu ja būtu tāda, mēs atradām plāksteri hesburgerā un mums atteicās dod jaunu burgeru pie tam nolamāja. Bet cilvēks tacu atvainojās un uztaisīja jaunu burgeru! Ārzemēs arī tas pats notiek atrodi burgerā kādu matu vai ēdienā, pretī piedāvā vai naudu vai bezmaksas tādu pašu ēdienu! Ēdu zviedrijā mcdonaldā starp citu trāpījās plēves gabals, iespējams no cimda, aiznesu burgeru kasierim, šis arī man atvainojās un piedāvāja vai nu vēl vienu Bigmaku bez maksas vai atgriezt naudu par Bigmaku! Saki paldies, ka meitene vismaz brūcei virsū plāksteri uzlīmējusi, neviss taisījusi kā ir!

K Kitija Pole 12.06.2012

Cerams, ka Jums arī kādreiz kādā burgerī būs kāds plāksteris :) labu apetīti tas saucās. :) komentēt ir viens, bet būt reāli tādā situācijā ir kas cits. Kā es varu zināt no kurienes tas plāksters nācis.

Y YoYo 13.06.2012

Kā pati teici, apkalpošana laipna, viss labi, līdz misēklim.
Tās darbinieces taču atvainojās par negadījumu, apmainīja to nekvalitatīvo ēdienu, izrunāties nesāka, nu ko vēl viņām bija jāizdara, seksuāli tevi jāapmierina, vai jāuzsauc šampi???
Vai tu arī nekad nekad nekļūdies???
Bet ja tomēr gadītos... kā pati rīkotos šādā situācijā???
Tev Kitij šoreiz konkrēti nav taisnība!

P Pentel 14.06.2012

Esmu tur strdjusi. Un cimdi tur ar ir. Tikai pati hesburher vadba aizliedz vilkt cimdus. Kapēc, nezinu. Bet darbiniekiem tur nav nekādas teikšanas. Ar plāksteri burgerī ir ļoti nepatīkami arī pārdēvējas vaina.

K Kitija Pole 15.06.2012

Yo Yo tu gan dīvains esi. Ja es būtu pārdevēja, tad atvainotos nevis vienu reizi bet vairākas. Jo tad tik tiešām bija pretīgi. Mums pārējiem ēsti vairs negribējās. Ja pārdevējai ir sagriezts priksts, tad taisot burgerus vajadzetu pakontrolēt kas ar to pirkstu notiek. Dīvaina jūs tauta. Ļoti ceru, ka kādam no jums būs tāda pati rūgta pieredze kā mums todien.

S sss777 15.06.2012

ciest nevaru hesburgera apkalposanu, ja agrak vina bija daudz reiz labaka tad tagad nemaz negribas iet ieksa tur.