www.sudzibas.lv Hesburger Piedāvājums

Hesburger - Piedāvājums

Takā arī man dažkārt garšo ieēst mcdonaldā nolēmu aiziet pakaļ komplektam. Takā pie mcdonalda notika kāds kautiņš, es ar draudzenēm izlēmām doties uz hesburger. Viss kārtībā - nopērkam lielo komplektu ar lielo sprite. Aizeju mājās.. Lieki teikt, ka hesburgerī ir dārgāk nekā mcdonaldā..un nav tik garšīgi, bet šoreiz par to nav runa. Sāku dzert savu " sprite " bet tur iekšā MINERĀLDŪDENS! Nesaprotu?! Es samaksāju naudu, bet viņi man ieleju kautkādu ūdeni. Būtu gājusi sūdzēties, ja nebūtu jau 23:00, biju jau nogurusi. Bet vai tas ir pieļaujams?

V

J juris 13.11.2009

vai nu sajauca glāzes ar blakus stāvošo, vai pārklausījās. nu nejau speciāli.

O osis 13.11.2009

Lieki teikt, ka magdonaldā ir dārgāk, tā laikam autore gribēja rakstīt.Es no donalda atteicos dēļ sliktās apkalpošanas un pārcēlos uz hesburger, uzreiz pamaniju, ka maciņā naudiņa ietaupās !!!

P Pedropizza 13.11.2009

Kautiņs tas bija par komplektu noteikti, bet takā rakstās šitā:"Tā kā". Vēl par to minerālūdeni. Sprite ir gaišs un nevar nepagaršojot pateikt pēc krāsas vien, jo kad tajā KEGĀ beidzas Sprite sīrups, tad tu saņem tīru ūdeni ar cē ō divi.

. ... 15.11.2009

Ta ta beeda.. vismaz pakalju neaudzeesi :D:D

T tramtataa 15.11.2009

tad nu gan tiešām bēda. Ok, gribejās sprite un tika pie ūdens, bet nu maza kļūme, kas uz visa fona ir tikai sīkums. Un noteikt, kas labāks no abām ēstuvēm ir tikai un vienīgi gaumes jautājums

G GE 16.11.2009

nevis mineraaluudens bet sprite kuraa ir izkusis ledus ja tu esi tik stulba un nesaproti tad pati vainiiga.

B buu 26.11.2009

Mcdonald`ā ir gan lētāk, gan garšīgāk (par cenu tas ir neapstrīdami, par garšīgumu - subjektīvi pēc manas gaumes) Kaut gan vispār labi ja reizi mēnesī šajās iestādēs iegriežos, tomēr Hesburger vienmēr ir izraisījis riebumu, jo viss tiek samests un taisot vaļā burgera iepakojumu, tas šķīst uz visām pusēm it kā kāds to būtu jau mēģinājis ēst, pretīgi...

J Janis 26.11.2009

es aizie6u uz to hesburger un uzprasi6u sprite un piebildi6u tikai sprite a ne udeni

S Smiekliņš 12.12.2009

Ge - Man šķiet jūs pati nesaprotat ko sakat! Es domāju, ka meitene kas šo rakstīja, māk atšķirt sprite no ūdens. Man arī ir bijuši šādi gadījumi, lieki piebilst, ka nauda iztērēta un viņi nemaz negrasās atdot atpakaļ. Vispār ar hesburger man tā bieži gadījies.

E E 12.12.2009

Nu ko jus te rakstat? Pedro Pizza viss pareizi pateica! Un nekadu problemu samainit to "Sprite" nav, atnac pakaļ un pateic, ka tev ir mineraludens nevis "Sprite".

B Burgers 14.12.2009

ZB jau visi!!! Ja tā ir gadījies, tad vienmēr esam to spraitu samainījuši. Nemaz nav tik viegli pamanīt ka viņšbeidzies, ja jāapkalpo 3 cilvēi, no kuriem 1 vispār neko nesaprot un ar viņu jāauklējas kā ar mazu bērnu, un 2 atnākuši uz šo iestādi ar sliktu garastāvokli un pār darbinieku tik gāž negācijas. Iedomājieties ja cilvēks uz ielas jums kko kaitinošu vai aizvainojošu pasaka, garīgais uz pusi dienas jau vējā, bet ja pa darba dienu katrs 3ais ir ar degunu gaisā un pret darbinieku attiecas kā pret sūdu nevis cilvēku kurš dara darbu tad ziniet KO!!! Zinu jau ka katrs no mums ir ar savu raksturu un nekad nebūs tā ka visi klienti būs jauki un saprotoši, bet ceru ka tajā brīdī kad nāksiet uz ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, atcerēsieties ka jūs apkalpo cilvēks, tāds pats kājūs, nevis mašīna. Paldies par sapratni :)

L Liene 01.07.2010

ja spraitam beidzas sirups un nav laicigi nomainits tad tas ir mineraludens..tatad Tew pashai vajdzeja parbaudit ko Tu perc un Tew butu iedots ists spraits..ja neparbaudi ko Tu perc tad viskko Tew var iesmeereet.

I inese 06.08.2010

Vsp Sprite, Cola un Fanta sastāv no CO2', ūdens un sīrupa, tas nozīmē, ka ja garšoja kā minerālūdens, tad bija beidzies sīrups, un to, it īpaši Sprite, nevar pamanīt, jo pats sprite ir bezkrāsains, tāpēc NEVIENS SPECIĀLI tEV NELĒJA MINERĀLŪDENI, mazā caciņa un visi debīlie cilvēki, kuriem nav jāstrādā šādās iestādēs un jāklausās superaizvainoto cilvēku balsīs: "Šis ir minerālūdens ne Sprite!"
P.S info saprašanai

L Laila 11.08.2011

Tieši gribēju rakstīt, ka vaina jau nav tajā, ka speciāli kāds vēlējās Jums "iebrāķēt" minerālūdeni, vienkārši cilvēki neievēroja to, ka ir beidzies dzeramā sīrups. Ieteikums - vajag nākamreiz pie kases dzērienu pagaršot. Katram var gadīties tāda kļūda.

T ToLaila 12.08.2011

Varbūt tas bija miroņūdens?

Z zilonis 04.11.2011

bļin sīrups bij beidzies, un to nav tik viegli pamanīt kaa kolai vai fantai pēc krāsas...debīla tu esi...ja to nesproti

F Fantom 07.05.2013

Es ari stradaju Hesburgera un mums stav aparats ar sirupiem, kurie laiks pa laikam beidzas!Un bez sirupa tas ir vienkarsi udens.Colu un Fantu uzreiz var redzet pec krasas, bet spritu ne un garsot mes ari tacu negarsosim

S Saulītes Saulīte 08.10.2016

Tikai tie, kuri strādā vai ir strādājuši Hesburger. Zinās kāpēc Sprite vietā bija ūdens.