www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger Origo , Rīga - Slikts serviss

Pasūtījām burgerus, un burgera komplektu kā arī gurķu mērcīti par visu samaksājām. Bet aizbraucot mājas sastopamies ar problēmu, ka gurķu mērce nav ielikta.
Kā arī gaidot mūsu pasūtījumu kurš aizņēma 20 minūtes, lai gan pa vidu mūsu pasūtījumam visu laiku tika veidoti citi pasūtījumi.
Kopumā apkalpošana šausmīga darbiniece una visu laiku staigā izpilfot citu pasūtījumus mūsu pasūtījumu ignorējot.
Pasūtījumā trūkst apmaksātu sastāvdaļu es samaksāju par mērci un to nesaņemu.

E

B Bez_vārds 13.07.2022

Cits vispār dēļ naudas trūkuma nevar burgerus atļauties, te kāds žēlojas par mērcīšu neesamību.

StiklaSmiltis 13.07.2022

Šodien Hesburger sporta spēles, tāpēc visi labie darbinieki nav :D
Būs jau labi, beigās saņēmāt pasūtījumus un tikai mērcīte trūka, vienmēr iesaku paiet malā un pārbaudīt.

StiklaSmiltis 13.07.2022

Un nav brīnums, pasūtījāt veki un hamburgerus, protams, jāgaida

Joe Rogans👽 13.07.2022

Labi Eva, ka Jūsu lielākā dzīves problēma ir gurķu majonēzes neesamība un nav karš un viss ir mierīgi.☺️

Good Intentions 14.07.2022

Tāda sajūta, ka visi vienu un to pašu sūtija, ko jūs vai arī visiem dēļ jūsu pasūtijuma tagad jagaida, lai gan ir pieejams. 🤦‍♂️