www.sudzibas.lv Hesburger Atšķaidītas limonādes.

Hesburger Origo - Atšķaidītas limonādes.

Šodien, pa retiem laikiem, izdomāju iegriesties ''Hesburgerā.''
Par ļoti saprātīgu cenu- 1,60 ar draudzeni nopirkām ''Minimega''komplektu. Komplektus ņēmām līdzi. Viss bija kārtībā, līdz iedzērām limonādes.
Fanta bija šausmīgi atšķaidīta- var teikt, 50/50. Garšoja vairāk nekā šausmīgi. Kolu vēl varēja paciest, atšķaidīts aptuveni 1/3.
Saprotu, ka ieekonomēt vajag, bet nu nejau šķaidot 50/50.

D Driver 21.08.2013

Dzērienus jebkurā fast_food ķēdē taisa no sīrupa+ūdens. T.i- koncentrētu sīrupu no tvertnes, atškaida ar ūdeni+ pieliek gāzi burbuļiem. Acīmredzot šoreiz sīrups gāja uz beigām, bet automāts iepildīja parasto ūdens daudzumu. vienīgais ko paliek darīt- pie kases iedzer malku ar dzērienu un ja liekas, ka nav tas, kas vajadzīgs, darbinieks uzpildīs automātu un sajauks dzērienu pareizās attiecībās, pilnīgi bez maksas.