www.sudzibas.lv Hesburger Обман,плохой сервис

Hesburger - Обман,плохой сервис

Положили не те продукты в Хесбургер комплект , испорченный продукт в тортиле, кортофель чёрствый , так же плохой персонал , этот ресторан быстрого питания находиться на улице Merķeļa 6 .

O Oskars1241 05.09.2016

Salaspilī arī neriktīgs restorāns. Kasiere lecīga, burgers "samīcīts" un ļoti eļļaina maizīte (kādā sakarā eļļa uz maizītes?)
Saldū gan lielisks hesburgers, braucām no Liepājas, iebraucām paēst, Strādāja pie kases 2 smaidīgas meitenes, apkalpoja milzīgu daudzumu cilvēku, pa vidam paspēja pienest klāt burgerus (bij jāuzgaida kamēr sagatavos), viss lieliski! Braucot garām noteikti iegriezīsimies vēl.

O Oskars1241 05.09.2016

Bijām tur 03.08.2016 vakarpusē, pēc 19:30, ja Hesburger administrācija lasa - Meitenēm un pavārēm noteikti uzslavu!!