www.sudzibas.lv Hesburger Nepieklājīga apkalpošana

Hesburger - Nepieklājīga apkalpošana

Labdien!

Vēlos pastāstīt par ļoti nepatīkamu gadijumu uz Krasta ielas, HESBURGERA, 20.06.2018.datumā, pulk: 00:30 !

Ar daudzeni nolēmām iebraukt hesburgerā un paņemt pa komplektam. Piebraucot ar auto, lai pasūtītu ēdienu, neko nesakot, atskan balss - siera burgers! Mēs ar daudzeni nesaprotam un sakam - sveiki, vēlētos pasūtīt, atkal atskan - siera burgers, es saku es vēlētos kaut ko citu ar ko man uzreiz atbildi - NEKĀ CITA NAV! IR TIKAI SIERA BURGERS UN VARAT DABŪT ARĪ KOMLEKTU. Jutāju uzreiz kādēļ nevar neko citu un vienaldzīgi atbild TAPĒC ! Mēs ar dreudzeni nobrīnamies un sakam kad vēlamies hesburgera komlektu, saka kad nebūs un ja vēlaties tad gaidīt vajag ilgi! Tad mēs sapratām, kad ir iespēja pasūtīt, bet būs jāgaida ar ko pārdevējs atbilda, hmm būs jāgaida 20 min un mēs pēc 30 min veramies cit. Es saku - vai tad ir kāda problēma? Jūs tak teicāt ja mēs gaidam tad būs. Pārdevējs apklust. Un tad es sāku jautāt par sūdzību dēli, kur es varētu pateikt kādam par šo nesmuko apkalpošanu. Agresīvi sāka teikt - VISS, BRAUCAT PIE LODZINĀ, protams piebraucot pārdevējs zaudēja dūšu un sāka ataisnoties ar to kad hesburgera burgers jau ir gatavs , kaut ari teica kad būs jāgaida 20 min. Protams tēloja muļķi pa to kur es varu rakstīt vai zvanīt un pastāstīt pa šo situāciju. Bet PĀRDEVĒJS SAKA - ES STRĀDĀJU 4 DIENA UN VISS. Minēja kad sauc ANDREJS, tomēr piespraudi bija noņēmis.

Protams aizbraucām uz MC, kur mūs laipni sagaidija, kaut arī būtu gaidijuši hesburgerā, jo mums labāk hesburgera taisītie burgeri garšo, žēl.

Dainis 20.06.2018

Šausmu stāsts, ne sūdzība.

Tieši šādu izvirtuļu dēļ naktīs ir bīstami pārvietoties:
"Ar daudzeni nolēmām iebraukt", "ar daudzeni nesaprotam" un pēc tam daudzeņa vietā uzrodas "ar dreudzeni nobrīnamies" - laikam daudz bīstamāks dzenis, jo "protams piebraucot pārdevējs zaudēja dūšu"
Protams, ka pārdevējam kājas trīcēja - "tad es sāku jautāt par sūdzību dēli, kur es varētu pateikt"
Nabaga cilvēks..."Protams tēloja muļķi"
Jā, pārdevējam bija jātēlo, toties Rihards Ceipe - netēlo!

R Rihards Ceipe 20.06.2018

Nu nebija patīkama attieksme pārdevējam pret mums, jo nekad nebiju rakstijis sūdzibu, bet šajā gadijumā, domāju kad Hesburgera vadībai vajadzētu apskatīties ierakstu.

Interesanti, kādu attieksmi Tu gaidīji? Ka cilvēks, pusvienos naktī, pēc grūtas darba dienas, Tev izritinās sarkano paklāju, nospēlēs himnu un kā džins, pasakā, izpildīs visas Tavas vēlēšanās? Jā, Rihard, ir daudz lietu, ar kurām Tu nevari lepoties...

L Lauris101 20.06.2018

JautraisAnālists katrai pudelei par korķi atkal piestrādā...slims puika diennaktīm sēž sūdzības.lv portālā un kaut kādas slimās replikas gvelž!