Hesburger - Nepatīk.

Hesburgers, kurš atrodas Rīgā, Ziepniekkalnā ir vnk šausmīgs. Vairākas reizes nepatīk man viņu apkalpošana. Kad biju Maijā tur, oficianti atnesa pavisam citus burgerus, kuriem ir vispār cita forma. Protams, kad pateicām, ka ir nepareizie, viņi samainīja. Nu labi, var sajaukt kādreiz cilvēks. Centrā, kur ir pilns Hesburgers ar cilvēkiem, tur cilvēkus apkalpo ļoti ātri, bet šeit, ja labi sēž cilvēki tikai pie 3 galdiņiem, apkalpošana ir tik lēna. Uz burgeru jāgaida apm. 15 min, bet centrā apm. tik 5 min. + vēl pie kases jāgaida, kad parādīsies kāds pārdevējs/a. Šodien, šajā Hesburgerā pasūtiju lielo hesburgera komplektu un vēl atkārtoju viņiem LIELO , jo iepriekšejā reizē viņi sajauca un iedeva mazo. Čeku izsita kā lielo hesburgera siera burgera komplektu, bet iedeva mazo. To, protams, konstatēju mājās, jo biju paņēmusi līdzņēmšani!!!!
Neiesaku, uz turieni doties, ja vien jums patīk lēna apkalpošana, krāpšanās un cilvēki, kuri visulaiku kko jauc un nesadzird!

Y YoYo 03.01.2013

Neēdu tos amerikāņu mēslus vispār un nemaz nejūtos apdalīts!