www.sudzibas.lv Hesburger Nekvalitatīvs ēdiens

Hesburger - Nekvalitatīvs ēdiens

Vienreiz pēc Hesburger apmeklējuma mani pusnakti mocīja nieze pa visu ķermeni. Domāju, nu viskas var būt, pa dienu daudz ko esmu ēdusi. No sakuma Hesīti nevainoju.
Pēc pēdējā šīs iestādes apmeklējuma man pa visu muguras un pēcpuses daļu sametās blusu pumpas un niezēja nenormāli. Nezinu ko viņi liek tajos burgeros iekšā, žurku indi vai? Nekad vairs neapmeklēšu Hesburger.

M mazaismuudzis 16.01.2010

nee nee, zhurku indi neliek
vienkaarshi iespljauj ar miilestiibu.. bet galvenais jau ka garshiigi !

A agate 16.01.2010

Pumpas metas vai nu no alergjijas, vai arī no nemazgāšanās ;) Par alergjiju ne vārda, bet Hesītī pirms barot, neviens neinteresējas, kad pēdējo reizi mazgājies. Tā ka nevajag uzreiz apvainot viņus. Es šad un tad tur ēdu, un ne reizi pumpas nav bijušas. Skrejamais ir bijis, be nezinu vai Hesīša vaina, pumpas gan - ne reizi ;)

I Imants 17.01.2010

Der jau arī kādu retu reizi iet arī mazgāties

A aura 18.01.2010

Ar mazgāšanos viss ir vislabākajā kārtībā.

A agate 19.01.2010

Nu, bet žurku inde ar tā nevarēja būt, jo citādi visas indētās žurkas būtu atrastas ar jēli nokasītām pēcpusēm. ;)
Jebkurā gadījumā, neviens nekādas indes nekur neliek, ja nu kādi psihopāti, bet tad tas jau ir tā, lai beigts un pagalam.

Z zane 19.01.2010

Gan jau ka alerģija. Katrā ziņā, man piem, ar pēdējā laikā bija ļoti spēcīga nieze tikai tādēļ ka alerģija. Organismam acīmredzot nepatīk kāda no hesburgera sastāvaļām

V Viesturs 20.01.2010

Cik esmu bijis Hesburgerā, nekad nekādas problēmas nav bijušas. Varbūt tiešām pamēģini biežāk mazgāties vai arī kādu citu slimību kaut kur būsi norāvusi.

MacBeton 26.01.2010

:D
padebīļi

L Lora 03.03.2010

Kas to buutu domaajis ka Hesiitii varetu buut nekvalitatiiva paartika??????

Labriit tauta - kas labs var buut tajaas galas pikaas ko liek burgeros, ja taa gala pirms uzsildiisanas iespeejams gadus 10 un vairaak ir noguleejusi saldeetavaa!!!

Piemeeram amerikaanji tagad tuksho savas armijas paartikas kraajumus, kam driiz beigsies deriiguma terminjs. Tur atklaajaas, ka glabaajas saldeetas vistas no 1984 un vel senaakiem gadiem.

Tur jau ne to vien var dabuut taadus eedot!!

S ss 11.11.2011

nopirku divus dubulotos čizburgerus, gaļa maigi sakot garšoja pēc sūdiem, nekad vairs tur neiešu.