www.sudzibas.lv Hesburger Nedod iespēju strādāt

Hesburger - Nedod iespēju strādāt

Mans vīrs pieteicās otro reizi uz Alfas Hesburger, intervijā teica, ka steidzami vajag darbiniekus. Tajā pašā dienā nokārtoja OVP par savu naudu un bija gatavs strādāt jau ar nākamo dienu.
Personāldaļa atcerējās viņu un teica, ka negrib uzsākt sadarbību. Viņš pirmajā reizē nemaz nebija uzsācis darbu un tas bija Covid laikā, kad bija dažādi ierobežojumi. Tad varēja uzreiz pateikt, ka mēs tevi atceramies un nebūtu jātērē savs laiks un nauda pie ārstiem.

02.03.2023

D Domaataajs 02.03.2023

Steidzami darbā vajag arī sētniekus un citu profesiju pārstāvjus.
Bet tas taču nav pamatojums pieņemt darbā visus, kas piesakās.
Personāldaļa tiešā tekstā pateica, ka atceras viņu un negrib uzsākt sadarbību? Nav jau tā, ka viņiem vajag arī 100 darbiniekus. Atrod tik, cik vajag, pārējiem - paldies.

J Jānis Adijāns 02.03.2023

un šis ir pamats sūdzībai? ir tagad OVP, lai mēģina citā darba vietā un vairs OVP nav jātaisa.

T taisnibascinitajs3 03.03.2023

Tā gan tas nestrādā, OVP iet katrai darba vietai atsevišķi, lapā norādīts darbadevējs un amatam esošās specifikas - darbs uz kājām, naktsdarbs, smagumu cilāšana, darbs ar datoru utt.

I ilrgjefiho 03.03.2023

Neklausiet vietējos deģenerātus. Katram darba devējam nav jātaisa OVP atsevišķi, ja kaitīgie darba vides riski vai īpašie darba apstākļi ir identiski

T taisnibascinitajs3 03.03.2023

Neklausiet šo vietējo bezdarbnieku, tēlo, ka zin ko runā, bet uz pabalstiem sēž jau 9 mēnešus.